Sporx Extra Arama Logo

Ahmet Çakar ve Sinan Engin'den Beşiktaş yorumu!
9

ÇAKAR VE SİNAN ENGİN'DEN YORUMLAR!

Ahmet Çakar ve Sinan Engin, Beyaz Futbol'da Beşiktaş'ın gündemindeki konuları değerlendirdi.
8

GÜNEŞ'E AYIP ETTİLER(AHMET ÇAKAR)

Beşiktaş taraftarı, Şenol Güneş'e nankörlük yapmıştır ve ayıp etmiştir. Geçmiş yıllarda aynısı Süleyman Seba'ya da yapmışlardı. Efendi diye geçinen Beşiktaş taraftarının, bugün yaptığı işi bana anlatın.
7

NANKÖR BİR TARAFTAR

Beşiktaş taraftarı, nankör bir taraftar. Beşiktaş tarihinin ilk 3'ünde Süleyman Seba vardır. Bu taraftar, Seba için sinkaflı şekilde git diye bağırdılar. Şimdi Şenol Güneş ve yönetimin aleyhine bağırıyor. Bu yönetim, Beşiktaş tarihinin en iyi 3 yönetiminden biridir. Şampiyonluklar yaşandı, hükümetin desteği de olsa dünyanın en güzel stadı yapıldı.

6

TARAFTARA SORUYORUM...

Şenol Güneş ise 2 şampiyonluk yaşadı. Şampiyonlar Ligi'nde başarı yaşadı. Beşiktaş'ı da çok iyi temsil etti. Beşiktaş taraftarına soruyorum. 15 sene önce Süleyman Seba'ya sinkaflı git dediniz, çok başarılı yönetimin aleyhine tezahürat yaptınız, Şenol Güneş'e istifa dediniz. Siz kimsiniz?
5

BEŞİKTAŞ'TA KALIR MIYDI?(SİNAN ENGİN)

Beşiktaş taraftarı, Şenol Güneş'in gitmesini sezon sonuna kadar Guti'nin takımı çalıştırmasını istiyor. Şenol Güneş, milli takım ile anlaşmasa Beşiktaş'ta devam edecek miydi? Bunları bir araştırmak lazım. Acaba yönetim, Güneş'in kalmasını istiyor muydu?
4

FUTBOL NANKÖR BİR OYUN

Futbol nankör bir oyundur. Taraftar nasıl çok sevdiyse seni, bunun tersi de vardır. 'Şenol Güneş istifa' söylemleri beni çok üzdü, yaraladı. Şenol Güneş, Beşiktaş'a çok katkı sağlamıştır. Sadece şampiyonluklar değil. Futbolcu satışlarıyla önemli paralar kazandırmıştır. Taraftarın reaksiyonunu fazla buluyorum.
3

GÜNEŞ BU KULÜBÜ SATMADI

Beşiktaş taraftarı cefakardır. Gerektiği zaman takımına ölümüne destek verir. Fenerbahçe düşme hattında takımını 40 bin kişyile destekliyor, meşalelerle karşılıyor. Lütfen değerlerinize sahip çıkın. Şenol Güneş bu kulübü satmamıştır. Sadece yanlış anlaşılmıştır.
2

PARAYLA İLGİLİ DEĞİL

Şenol Güneş milli takımla güzel bir sözleşme yaptı. Burada 1 milyon euronun peşine düşmez. İstifa etmeme sebebi, kendi felsefesiyle ilgili. Para için değil.
1

TEKLİF 3-4 GÜN ÖNCE...

Şenol Güneş’e milli takım teklifi Yıldırım Demirören’in istifasından 3-4 gün önce yapıldı. Cumhurbaşkanı açıkladıktan sonra Yıldırım Demirören’den istifasını istedi.