Arama Logo

Ahmet Çakar: "Hakemlik değil düpedüz tetikçilik!"

Sabah yazarı Ahmet Çakar, Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan ve sarı lacivertlilerin 2-1 kazandığı mücadeleyi yorumladı.
7
AHMET ÇAKAR: "HAKEMLİK DEĞİL TETİKÇİLİK"

Sabah yazarı Ahmet Çakar, Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan ve sarı lacivertlilerin 2-1 kazandığı mücadeleyi yorumladı. Yazının tamamını Sabah gazetesini satın alarak okuyabilirsiniz.

6
"ATAMAYANA ATTILAR"

Atamayana attılar... Dünkü maçın özeti bu. İkinci yarı G.Saray, Fenerbahçe'yi sahadan sildi. En az 3 net gol pozisyonu var, Berke ve Koreli Kim devleşti, Galatasaray'ın golü "Ha geldi ha geliyor' derken maçın bitimine dakikalar kala Crespo ile Fenerbahçe golü buldu, lige tutundu, belki de Vitor Pereira ile Ali Koç'un kellesini kurtardı ve Galatasaray'ı çok ama çok derin bir uçuruma sürükledi.

5
"ALLAH TÜRK FUTBOLUNA BAĞIŞLASIN"

İlk yarı atılan mükemmel iki kontratak golü var. Bu golün sahipleri virtüözler. Kerem, Allah onu Türk futboluna bağışlasın, müthiş bir kontratak başlattı, verdi- aldı ve penaltı vuruşu gibi bir vuruşla golü yaptı.

4
"KAFASINDA TİLKİ DOLAŞIYOR"

Hakem herkese iyi yönetti gibi gelebilir ama kafasında bin bir türlü tilki dolaşıyor. Onu ancak eski bir hakem anlayabilir. İlk yarıda Marcao'yu atamadı. Yine ilk yarıda Berkan'ın eline çarpan top bence penaltı değil zira top çok yakın mesafeden geliyor ve kol doğal konumunda.

3
"GOL İPTAL EDİLİYOR"

İkinci yarı Tisserand'ı attığı pozisyonda penaltı bile yok. Hem faul veriyor hem Tisserand'ı atıyor. Bu faul gol oluyor ama VAR davetiyle Diagne rakibini ittiği için gol iptal ediliyor. Doğrudur, Diagne'nin itmesi var amaaaa...

2
"ŞEYTANLIK SONRA BAŞLIYOR"

Asıl şeytanlık bundan sonra başlıyor. Bitime saniyeler kala bir korner atışında Serdar Dursun, aynı Diagne'nin ittiği gibi Berkan'ı itiyor. Diagne'nin golünü iptal eden hakem ve VAR hakemi, Serdar Dursun'un bu hareketi için penaltı daveti yapmıyor.

1
"HAKEMLİK DEĞİL TETİKÇİLİK"

Bunun adı hakemlik falan değil düpedüz tetikçiliktir.