Arama Logo

Acun Ilıcalı'dan flaş Mesut Özil sözleri
28
ILICALI'DAN MESUT CEVABI
Acun Ilıcalı, Instagram canlı yayınında Mesut Özil ile ilgili flaş bir açıklama yaptı. Ilıcalı, Ali Koç'un Mesut Özil transferi için uğraştığını ve iyi bir haberin yakında gelebileceğini kaydetti.
ILICALI'DAN MESUT CEVABI
27
"BAŞKANIMIZIN ÇABASI VAR"

Mesut Özil ile Fenerbahçe konusu sürekli soruluyor, ilerleyen zamanlarda çok iyi bir şey olacağına inanıyorum. Daha fazla bir şey söylemem mümkün olmaz ama başkanımızın da çabası var.

\
26
FAVORİ FENERBAHÇE OLUR"
Mesut Özil'in kontratı bittiği zaman bence favori Fenerbahçe olur. Bu konuda bir çaba içerisindeyiz. Anlatmak isterdim ama çok da anlatamıyorum şu anda. Başkanımız zamanı gelince... Bu işlerde biliyorsunuz kontratlar var
FAVORİ FENERBAHÇE OLUR\
25
EDINSON CAVANI CEVABI
Cavani'yi Fenerbahçe'ye getir" mesajına Ilıcalı'nın cevabı; "Ben Fenerbahçe yönetiminde değilim, o görevi yapan çok değerli arkadaşlarımız var."
EDINSON CAVANI CEVABI
24
MESUT ÖZİL'DEN AÇIKLAMALAR
Arsenal'in Türk asıllı Alman oyuncusu Mesut Özil de geniş bir röportaj verdi. İşte Mesut Özil'in merak edilen her şeyi açıkladığı o röportajı...
MESUT ÖZİL'DEN AÇIKLAMALAR
23
DOĞRU KARAR OLDUĞUNU BİLİYORDUM
Alman Milli Takımı'nı bırakmanın doğru karar olduğunu biliyordum. Benim için zor zamanlardı. 9 yıl boyunca Almanya için oynadım ve Dünya Kupası'nı kazandım. Uzunca bir süre en başarılı oyuncuları oldum ve sahada her şeyimi verdim.
DOĞRU KARAR OLDUĞUNU BİLİYORDUM
22
BANA TÜRK DOMUZU DEDİLER
Dünya Kupası'ndan elendikten sonra bana her türlü hakareti yaptılar. Bana, 'ülkene dön!' ; 'Türk domuzu' ; 'Git kendini becer' gibi sözler sarf ettiler. Turnuvadan önce oynadığımız bir maçta da; İlkay Gündoğan'ı ıslıkladılar. Ona da hakaretler ettiklerini duydum.
BANA TÜRK DOMUZU DEDİLER
21
ALMAN FUTBOLUNU DEĞİŞTİRDİK
Almanya'da sevilmeyi beklemiyorum ama en azından Almanya için yaptıklarıma saygı gösterin. Takımımız her zaman rekabetçi oldu. Bizim jenerasyonumuz Alman futbolunu değiştirdi. İzlemesi daha keyifli takıma dönüştük.
ALMAN FUTBOLUNU DEĞİŞTİRDİK
20
SİYASİLER BİLE SALDIRDI

Erdoğan ile fotoğrafımızdan sonra, kendimi korumasız ve hakarete uğramış hissettim. Birçok kişiden hatta bazı siyasilerden bile, ırkçı saldırılara maruz kaldım. Alman Milli Takımı'ndan bir arkadaşım bile bu dönemde çıkıp, 'O bizim arkadaşımız ve ona hakaret edemezsiniz' diyemedi. Herkes duruma seyirci kaldı.

SİYASİLER BİLE SALDIRDI
19
MERKEL İSTESİN, ONUNLA DA GÖRÜŞÜRÜM
Eğer Angela Merkel, beni Londra'ya gelip görmek ve benimle konuşmak isterse; onunla da mutlaka görüşürüm. Ben sadece ülkenin en üst seviyesindeki kişiye saygı gösteriyorum.
MERKEL İSTESİN, ONUNLA DA GÖRÜŞÜRÜM
18
HER YERDE AYNI MESUT'UM

Arsenal'daki ben ile Schalke'deki ben aynı. Buna Werder Bremen, Real Madrid ve Alman Milli Takımı'ndaki ben de dahil. İnsanlar değişmemi bekliyor olabilir ama gittiğim her yerde başarılı oldum ve hiçbir zamanda değişmeyeceğim.

HER YERDE AYNI MESUT'UM
17
ÜLKENİN BAŞINDAKİ KİŞİYE SAYGI GÖSTERİYORUM
Erdoğan, şu anda Türkiye'nin başındaki isim. Ben Türkiye'nin başındaki kişiye her kimse saygı gösteririm. Almanya'da doğup, büyümüş olsam da; Türkiye benim vatanım.
ÜLKENİN BAŞINDAKİ KİŞİYE SAYGI GÖSTERİYORUM
16
ALMANYA'DA CİDDİ SORUNLAR VAR
Almanya'da ciddi problemler var. Geçenlerde Halle'de olanlara bakın. Maalesef, ırkçılık artık sedece aşırı sağcı problem değil. Toplumumuzun her kesimini işlemiş durumda.
ALMANYA'DA CİDDİ SORUNLAR VAR
15
HER ŞEY BİR ANDA İPTAL OLDU

Dünya Kupası'ndan önce birçok sponsorluk anlaşması yapacaktım. Ancak bir anda hepsi iptal oldu. Beni asıl üzen Gelsenkirchen'de gittiğim bir okulda yaşadıklarım oldu. Maddi ve manevi yardım yaptığım okulda çocuklar ve çalışanlar ile zaman geçirecektim. Her şey planlıydı ama okul müdürü bana medya ilgisi nedeniyle okula gelmemem gerektiğini söyledi. Ben onlara elimi uzattım ama onlar bana geri dönmediler.

HER ŞEY BİR ANDA İPTAL OLDU
14
WENGER SAYESİNDE KATILDIM
Arsene Wenger, Arsenal'e katılmam için büyük bir nedendi. Ayrılacağını açıkladığında kalma kararı verdim çünkü Arsenal'de oynamayı seviyorum ve 6 yıldır burada olmamın nedeni buydu.
WENGER SAYESİNDE KATILDIM
13
BİRLİKTE BAŞARIRIZ DEDİM
Real Madrid'den transfer olduğumda, Arsenal zor bir dönemdeydi. Birlikte başarabileceğimizi düşündüm. Son zamanlarda işler istediğimiz gibi gitmedi ve çok şey değildi ancak ben Arsenal'de oynadığım için gururluyum, bir taraftarı olduğum için gururluyum ve burada mutluyum. İnsanlar beni sokakta gördüğünde ben her zaman, 'Burası benim evim, bir yere gitmiyorum' diyorum.
BİRLİKTE BAŞARIRIZ DEDİM
12
SALDIRIDAN SONRA İŞLER KARIŞTI
Sezon öncesi gayet iyi geçti ancak saldırı olduktan sonra işler biraz karmaşıklaştı. Hocamız mümkün olduğunda beni kadroya aldı ve oynadığımda da her zaman en iyi performansımı gösterdim. Kariyerim boyunca her zaman aynı seviyede idman yaptım ancak son dönemde eskisi kadar dakika alamadım. Ekstra idmanlar yaptım ve eskisinden daha iyi duruma da geldim. Neyin gerekli olduğunu biliyorum ve kendime inanıyorum.
SALDIRIDAN SONRA İŞLER KARIŞTI
11
YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞTIM
Dünyanın en büyük teknik direktörleriyle birlikte çalıştım. Arsene, Jose, Löw ve her zaman saygı gösterdim. Aynısı Unai için de geçerli. Unai Emery'nin benden istediğini yapacağıma her zaman inandım ve hedeflere ulaşmak için yardımcı olmaya çalıştım.
YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞTIM