Arama Logo

Abdurrahim Albayrak: "O fotoğraf için özür dilerim"
8
ABDURRAHİM ALBAYRAK'TAN AÇIKLAMA

Galatasaray'da eski yöneticilerden Abdurrahim Albayrak, Olağan Genel Kurul'da kürsüye geldi ve açıklamalarda bulundu.

7
ADA İÇİN GECEMİ GÜNDÜZÜME KATTIM
"Ben hiçbir mahkemeye tek başıma gitmedim. Hiçbir mahkemeye kendi çıkarım için gitmedim. Her gittiğim mahkemeye, istinaf mahkemesine kendim gittim. Ben ada için gecemi gündüzüme kattım. Ben Galatasaray için yine o kapılara gitmek mecburiyetindeyim. Adayı halledeceğiz, bu benim sözümdür, namusumdur. Bu fotoğrafları boy boy burada göstermek hoş değil."
6
GALATASARAY'A ZARAR VERİYORUZ
"Galatasaray'a zarar veriyoruz! Bankalar yarın bize zorluk çıkartacak. Birçok kurumdan bize incelemeler gelecek. Şahsıma bir şey işlemişsem gençliğim haram olsun bana, yarını göremeyeyim!"
5
ÖLÜME GİDECEK KADAR...
"Bundan sonra yönetim, başkan ayrımı yapmadan ölüme gidecek kadar Galatasaraylıyım!"
4
TÜRKİYE AYAĞA KALKTI
"7 sefer Berlin'e gittim Hamit Altıntop transferi için. Böyle transfer olmaz dedim Ünal Aysal Başkan'a. Hep beraber gittik, konuştuk. Çünkü Galatasaray'ın parası. Neticede Hamit'i aldık. Falcao gelince bütün Türkiye ayağa kalktı, başkan taraftar istiyor ben alacağım dedi."
3
O FOTOĞRAF İÇİN ÖZÜR DİLERİM
"Talihsiz bir Falcao fotoğrafı ortaya çıktı. Ben bir gazeteciye falan vermedim çok yakın bir arkadaşıma verdim o fotoğrafı. Bunun için özür dilerim. Falcao için bir bonservis bedeli istediler. Falcao 5-6 milyon euro bedelle bir yere gitmem, ben Falcao'yum dedi."
2
BENİM KADAR KİMSE ÜZÜLMEZ
"Babel'i sezon ortasında alırken 2,5 milyon euro imza parası verdik mi, Babel'e de buna yakın bir ücret ödedik mi ödedik. Herkes maaşından indirim yaptı mı yaptı. Falcao'dan 500 bin indirim yaptık mı yaptık. Andone, sakat haliyle indirim yaptı mı yaptı. O kovid döneminde 1 liraya girmeyen kulüpte indirim yapan oyunculara teşekkür ederim. Falcao'ya imza parası içinde yıllık 5 milyon euro verdik. Arkadaşlar bu transfer tutmadı. Dünya çapında bir santrfor alıyorsunuz, tutmuyor. Buna benim kadar kimse üzülmez. Uymadı Falcao. Başkan, tamamen taraftarın isteklerine arzularına dayanarak aldı. 2 yılda 10 milyon euro ödedik. Maç başları da vardı. Bu aldığı paralardan da 500 bin euro indirim yaptı, kovid döneminde almadı. Mahkeme kapılarında ada için gittiğim mahkemelerindeki fotoğrafımı burada göstermek yanlıştır."
1
KENDİ KENDİMİZİ İHBAR EDİYORUZ
"En az 10 sefer ada ve Kemerburgaz için gittim. Kemerburgaz'da işgalci vardı. Onları da çıkarttık biz oradan. Allah yeni gelen yönetim ve başkanımıza güç kuvvet versin. Galatasaray'ın işi olan her yere gittim. Adalet Bakanlığı da buna dahil. Galatasaray'ın işleri için, söz verdiğimiz için gittim. Her şeyde benim fotoğrafım gösterilmemeli. Benim çoluk çocuğum, ailem burada yapmayın Allah aşkına ya. Kendi kendimizi ihbar ediyoruz, kendi kendimizi şikayet ediyoruz."