Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Abdülkerim Bardakcı: "Gönlüm Galatasaray'daydı"
7
ABDÜLKERİM BARDAKCI'DAN İLK MESAJLAR
Galatasaray'ın Konyaspor'dan kadrosuna kattığı Abdülkerim Bardakcı, transferin açıklanmasının ardından kulüp televizyonuna konuştu. İşte 27 yaşındaki stoperin sözleri...
6
"ANILARI DEVAM ETTİRMEYE GELDİM"
"Ahmet Çalık'ı 10 yıldır tanıyordum, öz kardeşim gibiydi. Konya'da da güzel günlerimiz geçti. Burada Ahmet Çalık'ın çok özel anları vardı. Ben de buraya hem onun adına hem de kendi adıma bu anıları devam ettirmeye geldim."
5
"GÖNLÜM G.SARAY'DAYDI"
"Baştan beri gönlüm Galatasaray'dan yanaydı. Diğer kulüplerin de ilgisi oldu. Ama en son durağımız Galatasaray oldu."
4
"SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM"
"Muhteşem bir stat ve muhteşem bir ambiyans var. Burada oynamaktan dolayı her zaman keyif alıyordum. Deplasman takımı olarak geldiğim halde bile. Sabırsızlıkla o günleri bekliyorum."
3
"KAPTANLIĞI İSTİYORUM"

"Herkes Okan hocanın ne kadar iyi biri olduğunu söylüyor. Ben de merak ediyordum. Okan Hoca ile oynamayı. O da burada nasip oldu. Galatasaray'daki hedefim ilk önce oynamak sonra da kaptanlığa kadar gitmek istiyorum."

2
"FORMANIN HAKKINI VERECEĞİM"
"Her zaman bu formanın hakkını vererek oynamaya çalışacağım."
1
"HAYALLERİM GERÇEK OLDU"
"İstediğim ve istenildiğim yerdeyim. Azimli çalışmalarımın karşılığını Türkiye’nin en büyüğüne gelerek aldım. Şimdi hedefim bana güvenenler ve büyük taraftarımız için sahada mücadele etmek. Stadyumda taraftarımızla buluşmak için can atıyorum. Hayallerim gerçek oldu"