Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Elmas’ın son kozu transfer

Galatasaray’da 7 ay önce başkanlık koltuğuna oturan Burak Elmas ve ekibi kurtuluşu transferde görüyor. Erken seçim baskısı altında kalan Başkan Elmas, kısa sürede transferleri gerçekleştirerek mali genel kurul öncesinde son hamlesini yapacak.
5
ELMAS'IN SON KOZU TRANSFER

Tarihinin en kötü günlerini yaşayan Galatasaray’da Başkan Burak Elmas ve ekibi, kurtuluş planını hazırladı. Buna göre çözüm transferde bulundu. Başkan Elmas ve ekibi, son kozunu transfer yaparak gerçekleştirecek.

4
ELİNİ GÜÇLENDİRMEK İSTİYOR

Milliyet'ten Nevzat Dindar'ın haberine göre; Bu şekilde takımı toparlamayı düşünen Başkan Elmas, UEFA Avrupa Ligi ve mart ayında yapılacak mali ve idari kongre öncesinde elini güçlendirmek istiyor.

3
TRANSFERDE BİZZAT DEVREDE

Taraftarın büyük protestosu ve camianın “erken seçim” baskısı karşısında sessiz kalan Elmas, transfer operasyonunu bizzat yürütüyor. Galatasaray Başkanı, yaklaşan kongre öncesi bu şekilde sarı-kırmızılıların tepkilerini azaltacak.

2
ARAYI FIRSAT OLARAK GÖRÜYOR

Domenec Torrent’in de isteklerini göz önünde bulunduracak olan sarı-kırmızılı kulübün patronu, verilen arayı fırsat olarak görüyor.

1
HAFTA SONUNA KADAR 2 TRANSFER

İspanyol çalıştırıcının verdiği isimlere yoğunlaşma kararı alan Elmas en geç hafta sonuna kadar 6 ve 8 numara problemini çözmek istiyor.