Arama Logo

Boupendza için Fenerbahçe'den 12M€ istediler
9
FENERBAHÇE VAZGEÇMİYOR

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, bir yandan Vedat Muriqi bir yandan Alexander Sörloth diğer yandan da Aaron Boupendza için çalışmalarını sürdürüyor.

8
KESKİN BİR GOLCÜ ŞART

Takıma Serdar Dursun'u katan Kanarya mevcut kadroda elinde Enner Valencia ve Mbwana Samatta da olmasına rağmen daha 'keskin' bir golcü arıyor.

7
BİR KEZ DAHA GÖRÜŞTÜ

Sarı-lacivertlilerin forvet hattı için istediği geçen yılın gol kralı Boupendza için Hatayspor ile yoğun temaslar devam ediyor.

6
12 MİLYON EURO

Gabonlu yıldız için Hatayspor kapıyı 12 milyon euro'dan açtı. Fenerbahçe daha makul bir fiyat ve birkaç oyuncuyu takasta kullanarak işi bitirme peşinde.

5
12 MİLYON EURO MÜMKÜN DEĞİL

Hatayspor, Boupendza'nın bonservis bedelini 12 milyon euro olarak ve bir sonraki satıştan %25 pay belirlerken; Fenerbahçe yönetimi yapılan son görüşmede bu bedelin karşılanmasının mümkün olmadığını iletti.

4
F.BAHÇE: 6 MİLYON EURO

Hatayspor'dan bonservis bedeli indirimi ve takasa yanaşmasını bekleyen Fenerbahçe Yönetimi, bonservis bedelinin 6 milyon euro bandına inmemesi ve takas tekliflerinin kabul edilmemesi durumunda bu transfer sürecini kapatacak

3
SON PAYLAŞIMI OLAY OLDU

Adı sürekli Fenerbahçe ile anılan 24 yaşındakim Gabonlu golcü Aaron Boupendza'nın son paylaşımı sosyal medyada büyük olay oldu.

2
YEŞİL IŞIK

Son gol kralı, Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'nden yaptığı paylaşım ile sarı lacivertlilere adeta yeşil ışık yaktı.

1
BÜYÜK TAKIM İSTİYOR

Boupendza da devre arasında Hatayspor, Krasnodar ile anlaşmasına rağmen "Ben Türkiye'de kalıp büyük bir takımda oynamak istiyorum" demişti.