Arama Logo

Fenerbahçe, Vedat için 10M€'luk opsiyonu kaldırmak istiyor
6
FENERBAHÇE VE VEDAT MURIQI

Transfer çalışmalarını dört koldan sürdüren Fenerbahçe, Vedat Muriqi'nin transferi için Lazio ile bir kez daha masaya oturdu.

5
FENERBAHÇE MASADA

Vedat'ı bir sezon kiralık olarak kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe, Lazio'nun zorunlu satın alma opsiyonu maddesini ortadan kaldırmak istiyor.

4
ZORUNLU SATIN ALMA MADDESİ

Fenerbahçe'nin yanı sıra Borussia Mönchengladbach ve Eintracht Frankfurt'tan da teklif alan Lazio, Vedat Muriqi için 10 milyon euroluk zorunlu satın alma opsiyonu belirledi.

3
F.BAHÇE'NİN TALEBİ

Vedat Muriqi ile her konuda anlaşma sağlayan Fenerbahçe, Lazio sportif direktörü Igle Tare ile de görüşme yaparak Kosovalı futbolcunun zorunlu satın alma opsiyonunun kaldırılmasını talep etti.

2
9 AĞUSTOS SON KARAR

Vedat'ın transfer sürecinde Sarri'nin raporunu bekleyen Lazio yönetimi ise, ikinci kamp döneminin sonunda (9 Ağustos) son kararın iletileceği bilgisini paylaştı.

1
GELECEĞİM BANA BAĞLI DEĞİL

Yeniden Fenerbahçe forması giymek isteyen ve Lazio'dan bu süreçte kolaylık bekleyen Vedat Muriqi ise, "Geleceğim bana bağlı değil. Lazio bana büyük yatırım yaptı. Hala 4 yıllık sözleşmem var ve kontratıma sadık kalacağım" dedi.