Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

3 büyüklerin Henry Onyekuru yarışı

Süper Lig devleri Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ara transfer döneminde kadrolarını güçlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Hücum hattına takviye yapmak için kolları sıvayan ezeli rakipler aynı isim üzerinde birleşti. Yunanistan basını, Olympiakos forması giyen Henry Onyekuru için Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın devreye girdiğini yazdı.
5
3 BÜYÜKLERİN ONYEKURU YARIŞI

Bir dönem Galatasaray forması giyen ve şu anda Yunanistan Ligi ekibi Olympiakos'ta top koşturan Henry Onyekuru'nun yeniden Türkiye'ye dönmesi gündeme geldi.

4
YUNANLAR DUYURDU

Yunanistan basınında; Onyekuru için Galatasaray'ın ardından Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin devreye girdiği iddia edildi.

3
CEZBEDİCİ TEKLİF GELMEZSE ONAY VERİLMEYECEK

Olympiakos'un Nijeryalı kanat oyuncusu için Monaco'ya 5 milyon euro ödediği kaydedilirken, cezbedecek bir teklif gelmemesi durumunda transfere onay verilmeyeceği belirtildi.

2
HENÜZ RESMİ BİR TEKLİF YOK

Olympiakos'ta beklentileri karşılayamayan ve ayrılması gündemde olan Onyekuru için Yunan ekibine henüz resmi bir teklif gelmediği kaydedildi.

1
BU SEZONKİ PERFORMANSI

Kulübüyle sözleşmesi 2025 yılında sona erecek 24 yaşındaki futbolcu bu sezon Olympiakos formasıyla 21 resmi maça çıktı. Bu maçlarda 1 gol ve 1 asistlik performans sergiledi. (Sabah)