Beşiktaş'tan Mourinho ve transfer açıklaması!

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, A Spor canlı yayınında Jose Mourinho ve transfer açıklamasında bulundu.

Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Beşiktaş'tan Mourinho ve transfer açıklaması!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Haziran 2024 21:58
Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, A Spor canlı yayınında Jose Mourinho ve transfer açıklaması yaptı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho ile ilgili konuşan Hüseyin Yücel, "Mourinho süreci tam bir yılan hikayesine döndü. Biz görüşme gerçekleştirdik ve teklifte bulunduk. Bulunduğumuz teklifin 3-4 katı teklif geldiği için kabul etmek durumunda kaldı diye düşünüyorum. Beşiktaş'ın o maliyetlere çıkma ihtimali yoktu. Parası olmadığı için değil, maliyetin mantığı olmadığından dolayı." dedi.

SAVIC, HUMMELS, BERGHUIS

Transfer açıklamasında bulunan Yücel, "Kesinlikle üst düzey transferler yapılacak ama emekli olmaya yakın olan oyuncularla görüşmüyoruz. Son durağı Türkiye ya da Arabistan olan oyunculara karşı daha çekimseriz. Onların yerine daha genç, yarın öbür gün satabileceğimiz oyuncularla ilgileniyoruz. İlla ki lider oyuncu lazım. Onlarla ilgili de çalışmalarımız devam ediyor." ifadelerini kullandı.

"SÜRPRİZ! SÖZ VERİYORUM"

"Taraftarlar sizin bir sürpriz yapabileceğini düşünüyor. Bir sürpriz yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna Hüseyin Yücel, "Bunun sözünü veriyorum. İnşallah diyorum." diye konuştu.

Hüseyin Yücel son olarak ise "Transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Çöp oyuncular almayacağız abicim." diyerek sözlerini noktaladı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam