Oyuncu Kubilay Aka: "Ben ilk defa Avrupa deplasmanına gittim, inanılmaz eğlendim tribünde. Taraftarımız da çok güçlüydü gerçekten."
Mert Hakan Yandaş: "Her yerde böyleler, inanılmaz."
"Taraftarımız ile aramızda şöyle bir fark var. Biz her maçı kazanamayabiliriz ama onlar tribünde her maçın galibi. Sizlerle gurur duyuyoruz. Bizler için çok önemlisiniz. Bizi her maçta destekleyeceğinizden eminiz."
"Kazandığımız için çok mutluyum. Güzel bir maç çıkardık ve fazlasıyla canlıydık maç içinde. 3-0 kazanmak rövanş için çok güzel bir netice. Rövanş maçında da aynı şekilde oynamamız gerekiyor tur için. Taraftarlarımız tribünde maçın başından sonuna kadar bize destek oldular. Onlara hediye edebileceğimiz tek şey galibiyetti."