Arama Logo

Mert Hakan Yandaş: "Tarihimizde gizleyecek kimse yok"
5
AVRUPA ZAFERİ SONRASI AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Konferans Ligi son 16 turu ilk maçında Belçika ekibi Union Saint-Gilloise'yı 3-0 mağlup ettiği maçın ardından kulübün resmi YouTube kanalından paylaşılan videoda oyuncuların dönüş yolundaki açıklamalarına yer verildi.
AVRUPA ZAFERİ SONRASI AÇIKLAMALAR
4
MERT HAKAN YANDAŞ
"Zaferin Rengi filmini izledik, gerçekten çok beğendik. En azından tarihimizde gizlemeden, utanmadan şerefli, onur duyacağımız büyüklerimiz var."
MERT HAKAN YANDAŞ
3
"TARAFTARLAR İNANILMAZ"

Oyuncu Kubilay Aka: "Ben ilk defa Avrupa deplasmanına gittim, inanılmaz eğlendim tribünde. Taraftarımız da çok güçlüydü gerçekten."

Mert Hakan Yandaş: "Her yerde böyleler, inanılmaz."

\
2
MICHY BATSHUAYI

"Taraftarımız ile aramızda şöyle bir fark var. Biz her maçı kazanamayabiliriz ama onlar tribünde her maçın galibi. Sizlerle gurur duyuyoruz. Bizler için çok önemlisiniz. Bizi her maçta destekleyeceğinizden eminiz."

MICHY BATSHUAYI
1
ALEXANDER DJIKU

"Kazandığımız için çok mutluyum. Güzel bir maç çıkardık ve fazlasıyla canlıydık maç içinde. 3-0 kazanmak rövanş için çok güzel bir netice. Rövanş maçında da aynı şekilde oynamamız gerekiyor tur için. Taraftarlarımız tribünde maçın başından sonuna kadar bize destek oldular. Onlara hediye edebileceğimiz tek şey galibiyetti."

ALEXANDER DJIKU