Haber Tarihi: 22 Mart 2022 11:26 - Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2022 11:26

Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle

Masumlar Apartmanı 63 bölüm TRT 1 izle bu akşam yeni bölüm olarak yayınlanıyor. Masumlar Apartmanı izle arayan dizinin hayranları açısından bakıldığında 22 Mart 2022 Salı saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında 63. bölüm yayınlanacak. Masumlar Apartmanı 63 bölüm konusu, Masumlar Apartmanı 63. bölüm izle, Masumlar Apartmanı tek parça 63. bölüm izle, Canlı Masumlar Apartmanı yayın, Masumlar Apartmanı son bölüm izle Masumlar Apartmanı canlı izle diyerek yapılan araştırmalar merakla bekleniyor.

Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle
Abone Ol
Masumlar Apartmanı 63. bölüm ekranlara geliyor ve TRT 1 ekranlarında vatandaşlar yeni bölümü merak içerisinde bekliyor. Yeni bölümde Masumlar Apartmanı bir çok beklenen yenilik ve değişiklik ekranlara gelecek ve Masumlar Apartmanı 63. bölüm izle olarak yansıyacak.   

MASUMLAR APARTMANI 63. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN MASUMLAR APARTMANI 63. BÖLÜM ÖZET

Masumlar Apartmanı 63. bölüm özet:
 Han'ın, Anıl'a söylediklerini duyan Naci, onu daha da öfkelendirme ihtimalini göze alarak radikal bir karar verir ve harekete geçer. Neriman, öğrendiği büyük sırrın ardından altüst olur ve ortadan kaybolur. Kardeşi için endişelenen Gülben, Neriman'ı bulması için Ege'den yardım ister. Naci ise Han'a yardım edebileceğini düşündüğü kişiyi arar fakat beklediği yanıtı alamaz. Artık tek çaresi kalmıştır. Safiye, annesinin sesini bastırabilmek için insanüstü bir çaba içindedir. Sonunda Bayram ve Okşan'ın nikah günü gelir çatar. Herkes nikaha giderken Safiye apartmanda yapayalnız kaldığını sanır. Ancak kapısının önünde onun için bekleyen biri vardır. Manolya hanım ziyaretlerine devam ederken, Safiye'yi, onun için imkansız gibi görünen bir adım atmaya ikna eder.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZET

Masumlar Apartmanı son bölüm özet: Safiye, başta doktoru kabul etmeye dirense de sonunda Manolya hanım bu direnci aşmayı başarır. Gülben, ablasına bebek haberini verir ancak henüz diğerlerine söylemeye hazır değildir. Naci, Safiye'nin doktorla görüşmeye başladığını öğrenir ve o umutla Safiye'ye özel bir hediye gönderir. Ancak bu hediyenin Safiye'nin yarasını kanatacağından habersizdir.

Han, Ceylan'ın hayatında biri olduğuna inanmasa da işin aslını öğrenmek için onu adım adım takip eder. Gördükleri ise hiç hoşuna gitmeyecektir. Han'ın içindeki karanlık onu yavaş yavaş ele geçirirken işler de kontrolden çıkmaya başlar.

MASUMLAR APARTMANI TÜM BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU


MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM İZLE NE ZAMAN?

Masumlar Apartmanı yeni bölüm bekleyenler arasında 63. bölüm izle, Masumlar Apartmanı hangi gün, Masumlar Apartmanı ne zaman yayınlanacak? Masumlar Apartmanı 63. bölüm TRT 1 full izle seçeneklerini merak edenler bulunuyor. Merve Dizdar ile Ezgi Mola'nın başrol olarak oyunculuklarının yanı sıra senaryonun orjinalliği ve izleyicileri içine çeken ilginç konularıyla yayın hayatına başladığı günden bu yana ilk bölümünden itibaren ilgiyle izlenen dizi Masumlar Apartmanı'nın 63. bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

Masumlar Apartmanı 22 Mart Salı günü saat 20:00'de TRT 1'de 63. bölüm yayınlanıyor.

Son bölüm Masumlar Apartmanı canlı yayın 63. bölüm yayınlanıyor. Full tek parça izle Masumlar Apartmanı TRT 1 HD yayını ile 63. bölüm ekranlara 22 Mart Salı Salı günü geliyor. Masumlar Apartmanı 63. bölüm izle TRT tek parça yine heyecanlı anlar gözlerden kaçmıyor. TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı son bölüm bu akşam ekranlara geliyor 63. bölüm 2022 Salı canlı izle full yeni son bölüm 63. bölüm akşamında. Dizinin konusu Masumlar Apartmanı son bölüm öncesinde okumakta yarar vardır.
Haber ile daha fazlasına ulaşın:
Daha fazla göster
 Reklam 

SON HABERLER

yukarı ok