Arama Logo

Yazarlardan Beşiktaş yorumları
4
YAZARLARDAN BEŞİKTAŞ YORUMU

Sabah Spor yazarları, Beşiktaş'ın ligdeki son durumu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

3
"HER MAÇ FİNAL NİTELİĞİNDE"

SORU: Beşiktaş, seri galibiyetler almaya devam edebilir mi?

ALİ GÜLTİKEN: Beşiktaş için bu kadar geriden gelen bir takım olarak her maç final niteliğinde. Ama güzel olan, takım kendini kötü ruh halinden sıyırmış durumda. Kendi yapabileceklerinin en iyisi yapıyor ve var olan potansiyeli ortaya koymaya çalışıyor. Bu da hem iyi oyun hem de puanlar olarak dönmeye başladı. Ligde bulunulan yerden bağımsız olarak bakıldığında Beşiktaş, kendi adına oldukça iyi işler başarıyor. Bu durumun puan kaybetmeden devamlılığı Beşiktaş'ın şu anki en önemli sınavı.

2
"FUTBOLU UNUTMUŞLARDI SANKİ"

GÜRCAN BİLGİÇ: Kazanma alışkanlığı çok önemli. Çünkü peşinden öz güveni getiriyor. Tribün, sahadakilere inanmaya başlıyor ve bir bakıyorsunuz toptan kaçan oyuncular tam tersine sahada aramaya başlıyorlar. Kadroda 11 oyuncu Premier Lig geçmişine sahip. Futbolu unutmuşlardı sanki. Şimdi kendi kimliklerine geri dönüyorlar. Sanırım ertelenen Antalya maçı, gelecek haftaların 'kırılma' karşılaşması olacak.

1
"ZORLU İKİ DEPLASMAN VAR"

ÖMER ÜRÜNDÜL: Beşiktaş'ın önünde zorlu iki deplasman var. Karagümrük ile Olimpiyat Stadı'nda oynamak çok kolay değil. Bugünkü kış şartlarında da Sivas deplasmanı çok zor. Ayrıca Sivas da puan cetvelinde kritik bir konumda. Mart ayında Fenerbahçe deplasmanı var. Bana göre kolay gözükmüyor.