Sporx Extra Arama Logo

Wanda Nara: "Ben hep seksi olmaya çalışıyorum"
24

WANDA NARA RÖPORTAJI

Mauro Icardi'nin her yaptığıyla gündem olan eşi Wanda Nara, İtalyan basınına özel bir röportaj verdi ve kendisine yöneltilen eleştirileri de yanıtladı. İşte Wanda Nara röportajı
23

AÇIK OLMAK BENİM KARAKTERİM

Benim karakterimde açık olmak var, doğrudan düşündüğümü söylerim. Bu beni güçlendirdi. Futbolda bir şey doğru olmadığında bile politik davranıyorlar. Ben her zaman gerçeği tercih ederim.
22

HER ŞEYİ YAPABİLİRİZ

Televizyona ilk çıktığımda daha sakindim, sonra sertleştim. Biz kadınlar da erkekler gibiyiz, her şeyi yapabiliriz. Bizim için önyargılı olmaları beni sinirlendiriyor. Eğer bir kadınsan ve futbol hakkında bir düşüncen varsa, söylemekte zorlanmamalısın.
21

FARKLI BİRİ DEĞİLİM

Sabah erken saatlerde uyanan, kahvaltı hazırlayan ve çocukları okula götüren bir anneyim. Bu anlamda çok da farklı biri değilim.
20

GÜÇLENDİM

Futbol yorumculuğu yaparken bir erkek dünyasındayım, güçlü olduğumu göstermem lazım, ezilmemem lazım. Biri Bizi Gözetliyor programına katıldığımda ise kendim olsum, güneşlendim, eğlendim. Ben bir aktris ve şov kadınıyım, bunu gösterdim.

19

NORMAL BİR HAYATIMIZ VAR

Neden bu kadar eleştiri var, bilmiyorum. Benim hakkımda bir haber çıkınca, insanlar hemen tıklıyor, bunu biliyorum. Dışarıda mauro ve benim normal bir hayatımız var, basit bir hayat yaşayan genç ebeveynleriz. Akşamları dans etmeye gitmiyoruz.

18

7 YAŞ BÜYĞÜM...

Mauro ile yaş farkımız nedeniyle sorun yaşadım, ondan 7 yaş büyüğüm. Ben seksi olmak istiyorum, sosyal medyada da bu böyle. Bir karakterin arkasına saklanıyorum.
17

16

15

14

13

12

11

10

9

8

7