Arama Logo

Vitor Pereira 3-4-3'te sola çözüm arıyor
7
VITOR PEREIRA, 'SOL'A ÇÖZÜM ARIYOR
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, yeni sistemde geri üçlünün ve orta dörtlünün solu için henüz karar vermedi.
6
HEM SOL STOPER, HEM SOL KANAT
Hürriyet'ten Süleyman Arat'ın haberine göre; Fenerbahçe yeni Teknik Direktörü Vitor Pereira’nın sarı lacivertli ekibe oynatmak istediği 3-4-3 sisteminde geri üçlünün ve orta dörtlünün solu için kafası net değil.
5
ARKA ÜÇLÜDE ARAYIŞI DEVAM EDİYOR
Arka üçlüde sol stoper olarak Caulker, Szalai, Novak önlerinde Ferdi ve Caner’i deneyen Portekizli teknik adamın, yönetimden bu noktaya da transfer yapılmasını isteyebileceği öğrenildi. Sağ tarafı Tisserand, önünde de Samuel veya Nazım’ı oynatarak çözmüş görünen Pereira’nın sol stoperde ise çeşitli diziliş denemelerine rağmen henüz net bir fikre sahip olamadığı anlaşılıyor.
4
SOL STOPERDE ARADIĞINI BULAMADI
Hazırlık maçlarında defans üçlüsünü Tisserand-Serdar-Szalai, Tisserand-Szalai-Caulker, Tisserand-Szalai-Novak, Lemos-Serdar-Novak, Lemos-Gustavo-Caulker şekliyle deneyen Pereira’nın henüz sol stoperde aradığını bulamamış olması, bu bölgeye yapılacak bir transferle çözülme ihtimalini güçlendirdi.
3
FERDİ, CANER'DEN 1 ADIM ÖNDE
Orta dörtlünün solunda da Ferdi mi yoksa Caner’in mi oynayacağı hazırlık maçlarında tam olarak netleşmedi. Ferdi Kadıoğlu son iki maçta sergilediği oyunla bir adım öne çıkarken, Caner Erkin’in lige kadar performansını yukarı taşıması bekleniyor.
2
VALENCIA - SAMATTA DÖNÜŞÜMLÜ
Greuther Fürth karşısında rakibin hatasından yararlanarak 2 gol atmasına rağmen Serdar Dursun henüz beklenen performansa ulaşmış görünmüyor. Sarı lacivertlilerde geçen sezon takımın en golcü ismi olan Valencia ile şu ana karar istenilen performansı sergileyemeyen Samatta’nın golcü transferi gerçekleşene kadar dönüşümlü oynaması bekleniyor.
1
DINAMO KIEV MAÇI KRİTİK
Bu arada Fenerbahçe’de çarşamba günü yapılacak olan Dinamo Kiev maçı tüm takım için büyük önem taşıyor. Pereira bu karşılaşmanın ardından takımdan gitmesini istediği isimlerin raporunu verecek ve nihai kadro şekillenecek.