Sporx Extra Arama Logo

Visca: "Şampiyon olup, börek yemeye gideceğiz"
9

MAÇTAN SONRA KIZIYORUM

9. seneme girdim en fazla 9 veya 10 maç var biliyorum çünkü birkaç hafta önce baktım. Benim 2. sezonumda sakatlandım ondan dolayı birkaç maç kaçırdım. Her zaman sakin olmaya çalışıyorum saha dışı, saha içi hiç kimseyle polemiğe girmiyorum sadece performansıma odaklanmaya çalışıyorum. Bir sezonda en fazla 2-3 sarı kart görüyorum. Kendim için çalışıyorum. İnşallah bu sezonda kırmızı kart görmeyeceğim. Kızıyorum evet ama maçtan sonra.

8

UYUYAMIYORUM!

Kazanınca performansımdan memnun olmayınca uyuyamıyorum, kızıyorum. Saha dışında doğru beslenmek, zamanında yatmak bunlarda önemli. Her zaman daha iyi olmaya çalışıyorum. Sadece futbola odaklanıyorum. Her sene kendimin ve takımın performansını arttırmaya çalışıyorum.
7

ASİST YAPMAYI DAHA ÇOK SEVİYORUM

Her zaman kendi hedeflerim var gol, asist. Her sezon en az 10 gol 10 asist yapmak istiyorum. Bazen asist yapmayı daha çok seviyorum. İnşallah bir gün gol kralı olup, şampiyonluk kazanmak istiyorum. Bu sene Avrupa'da tarih yazacağız. Gruplarda çok iyi oynadık. Sporting eskisi gibi değil. Biz çok güçlüyüz.
6

BU SENE DAHA İYİYİZ

Türkiye'de çok mutluyum herkesi çok seviyorum bundan dolayı Avrupa maçlarında daha motiveyim. Şu ana kadar bence iyi gidiyoruz 2 maç kaybettik ama onlarda da iyi oynadık şuan Sivas'la 2-3 puan fark var. Bence bu sene şansımız çok yüksek. Son yıllardan daha güçlüyüz. Bireysel olarak herkesi çok istekli görüyorum. Bir de daha tecrübeliyiz.
5

TÜRKİYE 2. VATAN

Çok güzel bir şey Türkiye ve asker için ben İrfan gol atıp asker selamı verdiğinde çok sevindim. Gidip bende verdim. Türk halkına çok saygılıyım. Türkiye benim için 2. vatan. Müthiş bir şehir, herkes beni seviyor. Türk halkını çok seviyorum. Türk futboluna bir şeyler vermek istiyorum.

4

AKLIMDA BAŞKA BİR ŞEY YOK

Bende her zaman öncelikle kendi hedeflerim var. Daha iyi olmaya çalışıyorum ve şu anda tek hedefim var o da Başakşehirle şampiyon olmak. Avrupa'da devam etmek istiyorum. Sadece bunu düşünüyorum aklımda başka bir şey yok.
3

SULTANAHMET EN SEVDİĞİM YER

İstanbul'da en çok boğazı ve Sultanahmet'i seviyorum orada camii var arkadaşlarla çay içiyoruz. Bosna'dan arkadaşlar maça gelincede Sultanahmet'te gezdiriyorum.

2

EN SEVDİĞİM YEMEK BURSA KEBAP

En sevdiğim Türk yemeği Bursa kebap orada gidiyorum ve bazen kebap yiyorum. Burada da boşnak böreği var ama bizdekiler daha iyi. Sezon sonu şampiyon olup Bosna'da börek yiyeceğiz.

1

TÜRKÇE ÖNEMLİ

Türkçe konuşmak lazım diğer yabancılarında yapması lazım. En azından röportaj vermemiz önemli. Türk halkına böyle bir saygı göstermek istedim. Her gün daha iyi konuşacağım.