Sporx Extra Arama Logo

Vedat Muriqi'den koronavirüs sözleri!
6

MURIQI'DEN KORONA SÖZLERİ

Fenerbahçe'nin golcü oyuncusu Vedat Muriqi, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınına ve futbol takımının online olarak sürdürdüğü çalışmalarına ilişkin düşüncelerini FBTV'ye paylaştı.
5

"TERİM VE ALBAYRAK ÇİFTİNE GEÇMİŞ OLSUN"

Sadece ülke olarak değil; dünyaca çok zor bir süreçten geçiyoruz. Galatasaray’ın Teknik Direktörü Fatih Terim ile yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak ve eşine de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Testleri pozitif çıkan herkesin Allah yardımcısı olsun, Allah herkesi ailelerine ve sevdiklerine bağışlasın.
4

"OLANAKLARIMIZ ÜST DÜZEYDE"

Çalışmalarımız kulübümüzün sayesinde evde geçiyor. Olanaklarımız evde olmamıza rağmen çok üst düzeyde. Kulübümüze ve sponsorlarımızdan MacFit ile Life Fitness teşekkür etmek istiyorum. Bize aynı ortamı sağladılar.
3

"EN KISA ZAMANDA DÖNMEK İSTİYORUZ"

Evde olmamıza rağmen hem online çalışmalara hem de bütün çalışma elementlerine sahibiz. O yüzden çalışmalarımız evde sürüyor. Biraz zor oluyor tabii ki. İnşallah kısa sürede bu dönemi atlatarak bir an önce Samandıra’ya dönüp idmanlarımızı yapmak istiyoruz.
2

"KURALLARA UYMALIYIZ"

Yetkilileri muhakkak dinlememiz gerekiyor. Devletimiz bütün tedbirleri aldı. Birey olarak bizlere düşen de evden çıkmamak. Öncelik bu olmalı. Çok acil bir durum olmadığı sürece bu kurala uymalıyız. Hijyene dikkat etmeliyiz.
1

"TÜM İNSANLARIN SAĞLIĞI İÇİN..."

Bağışıklık sistemimizin de güçlü olması gerekiyor. Ben de hem kendi adıma hem de ailem adına konuşabilirim. Bütün kurallara bire bir uymaya çalışıyoruz. Sadece kendimiz için değil; bütün insanların sağlığı için evde kalalım, dışarı çıkmayalım