Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Vedat Muriqi için Fenerbahçe'ye son tarih!
8
MURIQI İÇİN İSPANYA SÜRPRİZİ

Lazio'da forma giyen ve Fenebahçe ile yeniden adı geçen Vedat Muriqi için sürpriz bir iddia gündeme geldi.

7
KİRALAMAYA YAKIN

İtalyan basınında yer alan habere göre; İspanya La Liga ekiplerinden Mallorca'nın Kosovalı golcüyü kiralamaya yakın olduğu aktarıldı.

6
KİRALAMA ŞARTLARI

Basında çıkan haberde; İspanyol ekibinin, Muriqi için Lazio'ya 300 bin euro kiralama bedeli ödeyeceği ve futbolcunun ligin ikinci yarısındaki maaşını da ödeyeceği belirtildi.

5
SÖZLEŞMEDE OPSİYON VAR

Muriqi'nin kiralık sözleşmesinde ise 13 milyon euro satın alma opsiyonu yer alacağı kaydedildi.

4
FRANSA'DAN DA TALİBİ VAR

Öte yandan 27 yaşındaki futbolcu için Saint-Etiene de devrede. Fransız ekibinin teknik direktörü Pascal Dupraz, transfer için yaptığı açıklamada, "Bir haftamız var. Bir forvet ve savunma oyuncusunu kadromuza katmak istiyoruz" derken, L'Equipe ise forvetin Lazio'dan Muriqi olduğunu ve transfer görüşmesi yapıldığını öne sürdü.

3
İSPANYA'YA SICAK BAKIYOR

L'Equipe'nin haberinde Saint-Etienne ile Lazio arasındaki Muriqi görüşmelerinin durma noktasına geldiği; bunun nedeninin ise Mallorca'dan gelen teklifin daha cazip olduğu ifade edildi. Haberde ayrıca, golcü futbolcunun da İspanya Ligi'nde oynamaya daha sıcak baktığı kaydedildi.

2
DELLO SPORT: F.BAHÇE'Yİ İSTİYOR

Corriero dello Sport'tun Muriqi haberinde ise; Muriqi için Mallorca'nun opsiyonunun 8 milyon euro olacağı yer aldı. Haberde, Muriqi'nin ve ailesinin transfer için Fenerbahçe'ye geri dönmek istediği belirtildi.

1
LAZIO SÜRE VERDİ

Haberde; Muriqi'nin Fenerbahçe'den Lazio'ya ikna edici bir teklif yapmasını beklediği ancak bu durumun gerçekleşmesinin zor olduğu kaydedildi. Lazio'nun, cuma gününe kadar oyuncuya süre verdiği, daha iyi bir tellif gelmemesi durumunda Mallorca'ya cevap verilmek zorunda olduğu aktarıldı.