Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Valerien Ismael'den flaş açıklamalar
6
VALERIEN ISMAEL'İN SÖZLERİ..

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Fenerbahçe ile oynayacakları derbi öncesi açıklamalarda bulundu. İşte Ismael'in sözleri...

5
"DERBİ BAŞKA OLACAK"

Gösterdiğimiz performans yeterli değildi. Bizim peformansımız yeterli değildi. Başka bir maç olacak derbi. Kendi performansımızı göstermeye çalışacağız.

4
REDMOND VE GHEZZAL İÇİN AÇIKLAMA

Nathan Redmond iyi görünüyor. Durumunu takip edeceğiz. Kadroda olabilri diye düşünüyorum. Rachid Ghezzal konusunda günbegün gideceğiz.

3
"BAŞKA BİR BEŞİKTAŞ İSTİYORUM"

Ben de başka bir Beşiktaş ve takım performansı görmek istiyorum derbide. Derbiyi geçen sene tecrübe ettim. İnanılmaz bir atmosfer vardı. Evimizde oynayacağız. Taraftarımızın önünde olacağız. Aynı performansı, isteği, tutkuyu, arzuyu görmek istiyorum.

2
"PERFORMANSLARIN YÜKSELMESİ LAZIM"

Herkesin performansını yükseltmesi lazım. Mert neredeyse 1 senedir oynamıyorum. Sakatlık bölgesine dair yüzde 100 özgüvenli olması lazım. İki genç kaliteli kalecimiz var. Ersin bu takımda şampiyonluk yaşadı. Kalecilerimize güveniyoruz. Sezonun başındayız. Performansımızı hep beraber yükseltmeyi planlıyoruz. Geçen hafta iyi bir hazırlık haftasıydı. Bu hafta da aynı şekilde devam edeceğiz. 

1
DELE ALLI İÇİN AÇIKLAMA
Dele Alli'yi umarım pazar günü, herhangi bir şekilde sahada görebiliriz. Şu an ilk 11 ile ilgili konuşmak için erken. Çok süre var. Milli takımdan dönecek oyuncular var. Gün gün takip edeceğiz. İlk 11 hakında yorum yapmak için çok erken.