Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ümit Karan'dan Galatasaray yorumları
12
ÜMİT KARAN'IN YORUMLARI
Ümit Karan A Spor ekranlarında Galatasaray'ın Kasımpaşa'ya kaybettiği maçı değerlendirdi.
11
"KOVİDİN BİLE ÇARESİ BULUNDU..."
"Kovidin bile tedavisini buldular ama Galatasaray'ın tedavisini bulamadılar. Yeni bir teknik direktör geldi, gençlere önem veriyor dendi ama bu teknik direktör Türkiye ligini ne kadar hızlı tanıyabilir? Rakipteki futbolcuları ne kadar kısa sürede analiz edebilir bilmiyorum"
10
"SİSTEMİN DIŞINDA DA FUTBOL OYNANIYOR"
"Türkiye ligi dünyanın en zor ligi! Burada sistemin dışında da futbol oynanıyor. Futbolcuların ilgiye ihtiyacı var. Almanya'da İspanya'daki oyuncular profesyonel. Oyuncu orada antrenmana geliyor işini yapıyor. Burada antrenman öncesi sonrası da futbolcunun ilgiye ihtiyacı var"
9
"HİÇ BİR ZAMAN PROFESYONEL OLAMAYACAĞIZ"
"Genç oyuncular var, Galatasaray bu genç oyunculardan para kazanmak istiyor. Bir çaba var. Biz Türk insanı olarak duygusalız bundan da vazgeçmeyeceğiz. Biz hiç bir zaman profesyonel olamayacağız. 20 sene sonra biz teknik direktör olarak göremeyeceğiz olursak da. Bizde hep bir rahat, ben oldum, büyük futbolcuyum diye bakıyoruz. Ben Balkanlarda 2 sezon çalıştım. Çok profesyoneller, onların işi tamamen futbol. Ona göre çalışıyorlar."
8
"BURAK ELMAS YAPMADI Kİ"
"Hep biliyoruz takıma müdehale etmeyi seven yöneticileri. Onlara da suç atmamak lazım. Fatih hoca mesela işine karıştırır mıydı birini? Karıştırmazdı. Antrenmanı, takımı sahaya Rumenleri falan Burak Elmas sürmedi. Bunları Burak Elmas alalım demedi. Transferi başkan seçemez ki? Hoca seçer"
7
"GALATASARAY'A BASİT ÇÖZÜMLER LAZIM"
"Bu takım çok iyi oyun kuramıyor. Kuramayınca topu kalenden uzakta tutman lazım. İsmail oyun kurmaya çalışıyor önünde duruyor stoperler. O zaman ne yaparsın, uzaklaştırırsın topu ikinci bölgede topu kazanmak için daha çok çaba sarf edersin. Basit çözümlerle oynaması lazım Galatasaray'ın. Oyun liderin de yok. Van Aanholt göbekte nasıl oynayabilir? Bir tek Marcao oyun kuruyor. Onun önüne de iki adam koydu bitti iş zaten."
6
"FATİH HOCA GİTTİ, YILDIZ BENİM DİYENLER ÇIKABİLİR"
"Fatih hoca olduğu zaman herkes rahat davranamaz. Hoca gittiği zaman otorite boşluğu kesin olacak bir kere. Kerem mesela Fatih hoca gitti şimdi yıldız benim diyebilir. Kulağıma bir şeyler geliyor... Arda bu görevi yapabilir mi, yapabilir ama onun güçlü olması gerekiyor önce. Göbekli bir fotoğrafı çıktı. Kendisi bir savaş içinde zaten."
5
"BU ARKADAŞLARIN MENTORA İHTİYACI VAR"
"Ben Gençlerbirliği'nden Galatasaray'a gelmek için her sezon 18 gol atıyordum, üzerine koyuyordum hayallerime ulaşmak için. Kerem mesela 3. Lig'den geldi üzerine çok koyması lazım. Bu arkadaşların mentorlara ihtiyacı var. Her şey benim ayağımdan olsun istiyor Kerem Biraz oyun zekasıyla olacak bu. Bunu yaparsa çok büyük yerlere gelecek"
4
"HALİL'DE SON VURUŞ YOK, ÇABUKLUK VAR"
"Halil mesela çok genç oyuncu, bence gol vuruşu hiç yok. Bunun en büyük özelliği çabuk oyuncu. Teknik ekiptekiler mesela bunun çabukluğunu kullanacak, örneğin kenara atacak bunu. Tek forvet oynamaz Halil sürekli söylüyorum"
3
"FİZİĞİN ZAYIF OLDUĞUNU HERKES BİLİYOR"
"Halil Diagne aynı anda oynadığı zaman birbirlerine pas atmama durumu falan yaşanıyor bunlar. Domenec geldi, Galatasaray'ın fiziği zayıf dedi. Bunu dışarıdaki adam da biliyor zaten. Bir teknik ekip geldi, antrenman yapma fırsatın yok, güç ölçümü yapmaya kalksan takımın yarısı sakatlanır."
2
"KONUŞACAK 1 İSİM ÇIKMAMASI LAZIM"
"Takım böyleyken konuşacak 1 tane futbolcu olmaması lazım. Hangisinin performansı mutlu ediyor? Kendinle barış içinde misin. Galatasaray forması ağır, kaldıramıyoruz falan... Galatasaray'ın forması küme düşmez, kimse sahaya çıkmasın yine düşmez, en kötüsü böyle olur"
1
"KASIMPAŞA 4'TE 4 YAPTI DİYE SÖYLEMİŞLER MİDİR?"
"Gelmişsin maça çıkacaksın, kendi takımınla mı uğraşacaksın, rakibi mi analiz edeceksin? Fenerbahçe İsmail Kartal'ı getirdi mesela en azından analize gerek yok ligi biliyor çünkü. 7 günde 3 maç oynuyorsun ve rakibin Kasımpaşa. Son 4 haftada 4 galibiyet aldılar. Birisi söyledi mi acaba onlara Kasımpaşa çok formda takım diye."