Arama Logo

Ümit Davala: "Kahramanlık yapmak istedi"
9
ÜMİT DAVALA YORUMLADI
Ümit Davala, Tivibu Spor'da Beşiktaş'ın Galatasaray'ı 2-1 mağlup ettiği mücadeleyi yorumladı.
8
MAÇIN HAKKI BERABERLİKTİ

Maçın hakkı beraberlikti. 2-2 bitse iki takım da üzülmezdi. Mücadele açısından çekişmeli bir maçtı.

7
MÜCADELE ÖN PLANDAYDI

Mücadeleye iyiydi, iki takım açısından da. Çok fazla pozisyon olmadı, %100'lük pozisyonlar olmadı ama mücadele ön plandaydı.

6
ALIŞTIĞIMIZ OYUN YOKTU

Galatasaray kendi kendini bu mücadeleye soktu. Çok fazla pas hatası yaptılar. Orta sahadan falan savunmaya döndüler hep, alıştığımız set oyunu yoktu bugün.

5
DURAN TOPTAN İKİ GOL YEDİ

1-0'ı bulduktan sonra Lazio, Konya, Lokomotiv maçlarındaki gibi koruyan Galatasaray yoktu bugün. Oyun içerisinde çok fazla pozisyon vermediler ama duran toptan iki gol yediler.

4
BİLİNEN BİR POZİSYONDU

Duran topta önden arkaya aşırınca gol olur. Böyle bir gol olursa bu maçta, bunu Larin atardı, bu bilinen bir pozisyondu. Bir anlık dalgınlık Beşiktaş'a golü getirdi.

3
DAHA BASKIN OLMASI LAZIM

Galatasaray her zaman topa sahip olan taraftır. Bu bizim zamanımızdan beri böyle neredeyse. Galatasaray'ın oyunu bu değil. Daha baskın olması lazımdı Galatasaray'ın.

2
G.SARAY'DA BU KADAR OLMAZ

Galatasaray orta sahada inanılmaz pas hataları yaptı bugün. Galatasaray'da oynayan futbolcular, bu kadar pas hatası yapamaz. Bu herkes için geçerli.

1
KAHRAMANLIK YAPMAK İSTEDİ

Kitlenmiş, bir noktaya penaltı attı. Dışarıdan gelmiş, soğuk bir oyuncu bu penaltıyı atmamalı. Biraz da kahramanlık yapmak istedi orada. Cicaldau vardı orada, Babel de vardı, daha sıcak ayaklar varken onlar atmalıydı penaltıyı.