Arama Logo

Tümer Metin'den F.Bahçe-Alanyaspor maçı yorumları
9
TÜMER METİN'İN YORUMLARI

Süper Lig'de Fenerbahçe'nin Alanyaspor'a 2-1 yenildiği maçı Tümer Metin Değerlendirdi. İşte Tümer Metin'in yorumları...

8
BEKLENTİLER FARKLI

Fenerbahçe, 3-4-3 gibi oynuyor. 3-4-3'ün kenar oyuncularından beklenti farklı, 3-5-2'de kenar oyuncularından beklenti farklıdır.

7
FERDİ, NAZIM OLMAZ!

Fenerbahçe'de Ferdi 3-4-3'ün sol kenar oyuncusu değil. Nazım da 3-4-3'te olmaz 3-5-2'nin sağ kanat oyuncusudur. Ferdi ile 3'lü olmaz. Ferdi'nin bence 3'lü savunmanın hiçbir yerinde oynayacak meziyetleri yok.

6
VITOR PEREIRA DEĞİŞİRSE...

Fenerbahçe'nin teknik direktörü değişirse, kim gelirse gelsin 4'lü savunmaya döner.

5
AĞZININ SUYUNU AKITIR

Fenerbahçe'nin kadrosu, dışarıda olan herkesin ağzının suyunu akıtır. Doğru dizilişle, doğru formasyonla, herkesi sahanın içine çekerek, herkesi kucaklayarak.

4
ROTASYON FAZLA!

Rotasyon günümüzün olmazsa olmazıdır ama Fenerbahçe'de çok fazla. 7-8 futbolcu iskeletin olacak. Onun üzerinden rotasyon yapacaksın. Ben hafta içi çalışmayacağım ama oynayacağımı bileceğim ya da çok çalışacağım ama oynamayacağımı bileceğim böyle olmaz.

3
MESUT, PELKAS, SOSA, İRFAN...

Mesut'un, Pelkas'ın, Sosa'nın kafa önde, Mert Hakan ortada yok, İrfan sakatlıktan döndü kafa önde. Bu oyuncular seni hayal ettiren oyuncular, bu oyuncular seni hücumda genlerini ortaya çıkaracak oyuncular. Bu oyuncuların gönlü ayakları, ruhu, cebi, her tarafı memnun olmak zorunda ancak öyle gidersin sonuca. Kazanırken bile bu oyuncuların kafa yerde.

2
SORUN SAHADA!

Fenerbahçe'nin sorunu dışarıda değildir. Fenerbahçe'nin sorunu sahada. Teknik direktörün, oyuncuların, başkanın değiştirmesi gereken ilk şey saha. Bu kadro çok daha iyi bir oyun oynar.

1
F.BAHÇE'NİN GENLERİNDE...

Fenerbahçe'nin genlerinde güçlü oyun vardır. Sezon içerisinde maç kaybedebilirsiniz ancak sezonun genelinde Fenerbahçe için güçlü oyun söz konusudur.