Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin: "Beşiktaş bir bir eriyor"
7
TÜMER METİN'İN SÖZLERİ
Tümer Metin, Beşiktaş'ın deplasmanda Sivasspor ile 0-0 berabere kaldığı mücadeleyi TRT Spor ekranlarında değerlendirdi. İşte Tümer Metin'in sözleri...
6
"ZORLU OLDUĞUNU HERKES BİLİYORDU"
Zorluk derecesi yüksek maç, Sivasspor ritmini bulmuş, Beşiktaş bu deplasmana gelirken kafasında soru işaretleri vardı. Zorluğu yüksek maç olacağını sokakta herkes biliyor, Sergen hocayı ben maça hazır buldum, maçı kazanmak için hamle yaptı.
5
"SANIYORUM YÜK BİNDİ"
Aboubakar'ın oynayacak olması ilk aşamada doğruydu, sakatlandı ve çıktı, üst adale dediler, sakatlığı bildiğimiz kadarıyla dizinde. Sanıyorum oraya yük bindi.
4
"BU MAÇI KALİTEN ÇÖZECEK"
Zor maçı nasıl çözersin? Genelde bizim ligimizde hocalarımız koşuya koşuyla cevap verme, rakip kadar koşma diye nitelendiriliyor. Zorlu maçı çözmek için kaliten ön plana çıkacak. İşin çıkıştığı, oyunun tat vermediği Erzurum deplasmanında Ghezzal'ın solosuyla 3 puanla dönmeniz gibi.
3
"1 POZİSYONLA TAMAMLADI"
Bugün kalite eksik kaldığında Sergen hoca ne yaptı? 4 değişiklik yaptı, Aboubakar'ınki mecburiyetten. Adem Ljajic kaliteyle konuştuğumuz oyuncu, Mensah ve Gökhan kaliteyle konuştuğumuz oyuncu. Bu kadar kaliteli ayağınla değişiklik yapıp hayal ettiğin oyunda, sadece Ghezzal'ın Rosier'e bıraktığı 1 pozisyonla tamamladın.
2
"SİVAS RAHAT POZİSYON BULAMADI"
Sivasspor koşar, mücadele eder, arkadaki boşluklara gider, maç öncesi bunu biliyorduk. Sivasspor'un 2 pozisyonu var, onun dışında Sivasspor'un da çok pozisyon bulduğu bir oyun olmadı. Max Gradel'i ilk yarıda sayabiliriz, Yatabare'nin takıldığı pozisyonu sayabiliriz. Sivasspor rahat pozisyonlar bulmadı.
1
"ANKARAGÜCÜ KAZANILMALIYDI"
1-1 eriyor manşet. Ligin 5-6 haftalık periyodunda, Beşiktaş'a bu deplasmanda falan puan kaybedeceği krediler geldi. Geçen hafta Ankaragücü maçı kazanılsa, bu beraberlik bu kadar moral bozacak bir beraberlik olmaz, kredinin devam ettiği bir maç olurdu. Dışarıda Sivas'a gideceğinizi biliyorsanız, içeride Ankaragücü'ne puan kaybetmeyeceksiniz.