Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin: "Aboubakar inanılmaz"
7
TÜMER METİN YORUMLADI
Beşiktaş'ın Gaziantep FK'yı 2-1 yendiği maçın ardından Tümer Metin, TRTSpor'da siyah-beyazlı takımın performansını değerlendirdi.
6
İKİ FARKLI MAÇ OLDU

İki bölümde değerlendirelim, 80. dakikaya kadar olan bölüm.. Beşiktaş istikrarı yakalamışken kazanıyor. Maçın başında Beşiktaş bildiğimiz Beşiktaş gibi oynadı ve üretmeye başladı. Aboubakar'ın golünden sonra coşkuyu kaybetti Beşiktaş..

5
BEŞİKTAŞ ALIŞIK DEĞİL

Normalde bu Beşiktaş'ın alışkanlığı değil. Beşiktaş skoru yakaladıktan sonra artık ekonomik oynuyor, haklı da olabilirler. Çok sıkışık bir fikstür var. Futbolcular, teknik adamlar yoruluyor.

4
ÇOK NET KAÇIRDILAR

Skoru yakaladım, top bende kalsın, ekonomik oynayalım düşüncesi Beşiktaş'ı 80'e kadar götürdü, o arada da 2. golü buldular. 2-3 tane de net kaçırdılar. Atiba, Larin, Aboubakar, Gökhan Töre...

3
GAZİANTEP BİR ANDA DİRİLDİ

80'den sonra biraz oyunu bitireyim diye düşündü Beşiktaş. Futbolda bunlara çok fazla yer olmaz. Ersin'in yaptığı penaltıdan sonra Gaziantep coşkulandı. Maçı bırakmak üzere olan takım yeniden dirildi. Bir baktık Gaziantep skoru yakalamaya çalıştı, direnç koydu.

2
FUTBOLDA LAUBALİLİĞE YER YOK

Futbolda laubaliliğe yer yok. Bugün vurur direkten döner, yarın vurur direkten içeri girer. Kolayca, rahatça kazanabilecek pozisyondayken puanı bırakmış olursun. Futbol gerçekten çok ciddi bir oyun. Kalende pozisyon vermemişsin, penaltı pozisyonu var ama son dakikalar eziyet çekti.

1
GECENİN ADAMI ABOUBAKAR

Gecenin adamı Aboubakar, çok farklı bir futbolcu. Aboubakar ile istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz, size de istediği oyunu oynatabilir Aboubakar. İstim üstünde kuvvetli, maçtan sonra kenera geliyor heykel gibi.. Kariyer rekoru kırmak üzere... Müthiş oynuyor, müthiş mücadele ediyor. Aboubakar kendisi de oynuyor, yanındakikeri de oynatıyor.