Arama Logo

Tugay Kerimoğlu: "Futbolcular robot değil"
8
TUGAY KERİMOĞLU'NUN YORUMLARI

Tugay Kerimoğlu, Beşiktaş'ın Giresunspor'a 4-0 yenildiği mücadeleyi beIN Sports ekranlarında yorumladı.

7
YURTDIŞI SEVİYESİ

Kendi seviyemizle oynadığımız bir futbol anlayışını yurtdışı seviyesiyle karşılaştırdığımızda bu sonuçlar biraz daha ağır gelir.

6
KAYBETMENİN VERDİĞİ BASKI

Kendi ligimizdeki kaybetmenin verdiği baskı sadece oyun içerisinde değil taraftarların baskısıyla birlikte oyuncuları da yıkıma sürüklüyor.

5
SÜREKLİ ANALİZ YORAR

Benim bakış açım farklı kazanırsınız, kaybedersiniz bunlar doğaldır ama sürekli bu mağlubiyetlerin analizini yapmak oyuncuyu çok yorar.

4
UZAKLAŞMAK LAZIM

Sürekli kaybettiğin maçların analizi yaşarsan bir sonraki maça tekrar sirayet eder ve bunu tekrar yaşarsın. Bir şeylerden uzaklaşmanız lazım. Yoksa bu durumdan kurtulma şansınız zorlaşır.

3
TARAFTAR HAKLIDIR

Beşiktaş taraftarı tepki verebilir haklarıdır, saygısızlığım yok buna ama biraz geçen seneyi hatırlamaları lazım Ersin'le başlayan bir maceranın sonu şampiyonlukla bittiği günleri hatırlamalılar.

2
OYUNCULAR ROBOT DEĞİL

Bugün itibariyle kadroya katılan oyuncular var bu oyuncularla sezon sonuna kadar devam edecekler. Tepki vermek gayet normal ama bu oyuncuların robot olmadığını, birer insan olduklarını düşünmeliyiz ve saygı duymak zorundayız.

1
KRİZ YÖNETMEK ZORDUR

Kaçınılmaz olur bazı skorlar, 10 kişi kalmak zordur, hem yönetim hem teknik direktör olarak krizi yönetmek zordur, ama bir şekilde ayağa kalkmak zorundasınız sabırlı olmak zorundasınız.