Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Torino'nun Fenerbahçe'den iki hedefi

İtalyan ekibi Torino, Mert Hakan’ı yakın takibe almış, teklif için hazırlıklara başlamıştı. Torino’nun, Fenerbahçe’nin orta sahadaki bir diğer yıldızı Miha Zajc’la da ilgilendiği öğrenildi.
5
TORINO, ZAJC VE MERT HAKAN'I İSTİYOR

Fenerbahçe'nin birçok oyuncusunun adı transfer piyasasında sıklıkla geçiyor. Son olarak Mert Hakan Yandaş’a CSKA Moskova’dan 5 milyon Euro’luk teklif gelmiş ancak yönetim bunu geri çevirmişti.

4
MERT HAKAN İÇİN TEKLİF HAZIRLANIYOR

26 yaşındaki orta saha oyuncusu için Torino da devreye girdi. Bordo-Beyazlılar, bir süredir yakından takip ettiği Mert Hakan için teklif yapmaya hazırlanıyor.

3
CSKA'DAN DAHA İYİ TEKLİF YAPACAKLAR

Torino’nun CSKA’dan daha iyi bir rakamla masaya oturacağı öğrenildi. Ancak İtalyan ekibinin Fenerbahçe’den isteyeceği tek isim Mert olmayabilir.

2
MIHA ZAJC DA LİSTEDE

Miha Zajc da Torino’nun listesinde. Başarılı futbolcu daha önce İtalya’da Empoli ve Genoa formaları giymişti.

1
ÇOK İYİ BİR TEKLİF GELMEDİKÇE...

Zajc hem bu ülkeyi yakından tanıması hem de 9 gol, 2 asistlik performansıyla Torino’nun radarına girdi. Mert Hakan için yapılan pazarlıklarda Sloven orta saha oyuncusunun da sorulması muhtemel. Fenerbahçe Yönetimi’nin ise çok iyi bir teklif gelmediği sürece bu ikiliyi aynı anda satmaya sıcak bakmadığı kaydedildi. (Fanatik)