Arama Logo

Süper Lig'de görevinden ayrılan teknik direktörler




11
SÜPER LİG'DE YAPRAK DÖKÜMÜ

Süper Lig'in ilk 10 haftasında 10 teknik direktör takımlarıyla yollarını ayırdı. İşte o isimler:

10
CİHAT ARSLAN - KASIMPAŞA
Ayrılık Tarihi: 23 Ekim 2021
Yerine Gelen İsim: Hakan Kutlu
9
ERSUN YANAL - ANTALYASPOR
Ayrılık Tarihi: 4 Ekim 2021
Yerine Gelen İsim: Nuri Şahin
8
İRFAN BUZ - MALATYASPOR
Ayrılık Tarihi: 3 Ekim 2021
Yerine Gelen İsim: Sumudica
7
AYKUT KOCAMAN - BAŞAKŞEHİR
Ayrılık Tarihi: 1 Ekim 2021
Yerine Gelen İsim: Emre Belözoğlu
6
BÜLENT UYGUN - RİZESPOR
Ayrılık Tarihi: 22 Eylül 2021
Yerine Gelen İsim: Hamza Hamzaoğlu
5
ÇAĞDAŞ ATAN - ALANYASPOR

Ayrılık Tarihi: 2 Eylül 2021
Yerine Gelen İsim: Bülent Korkmaz

4
ÜNAL KARAMAN - GÖZTEPE

Ayrılık Tarihi: 31 Ağustos 2021
Yerine Gelen İsim: Nestor El Maestro

3
SAMET AYBABA - ADANA DEMİRSPOR

Ayrılık Tarihi: 29 Ağustos 2021
Yerine Gelen İsim: Vincenzo Montella

2
YALÇIN KOŞUKAVAK - KAYSERİSPOR

Ayrılık Tarihi: 18 Ağustos 2021
Yerine Gelen İsim: Hikmet Karaman

1
ŞENOL CAN - KASIMPAŞA

Ayrılık Tarihi: 15 Ağustos 2021
Yerine Gelen İsim: Cihat Arslan