Arama Logo

Stefan Kuntz: "Umarım başarılarımız sürer"
7
KUNTZ'DAN AÇIKLAMALAR
A Milli Takım'daki görevinden ayrılan Alman teknik direktör Stefan Kuntz, kendisine ait internet sitesinden bir açıklama yaptı.
KUNTZ'DAN AÇIKLAMALAR
6
"BÜYÜK BİR ŞANS VAR"

"Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde 10 puanla ikinci sırada yer alıyoruz, lider Hırvatistan ile aynı puandayız ve Avrupa Şampiyonası'na gitmek için büyük bir şansımız var."

\
5
"4 MAĞLUBİYETİMİZ VAR"

"Görevde olduğum 20 maçta 12 galibiyet 3 beraberlik ve 5 yenilgi aldık. Bu 5 yenilginin 4'ü Portekiz, İtalya, Hırvatistan ve Japonya gibi güçlü ülkelere karşı geldi. 1 tanesi de Faroe Adaları'na karşı geldi.

\
4
"HEDEFLERİMİZE ULAŞTIK"

"2021'de göreve geldiğimden belirlenen hedeflere ulaştığımız için mutluyum. Dünya Kupası Elemeleri'ne kalmak ve Uluslar Ligi'nde B Ligi'ne çıkmak öncelikli amaçlarımızdı. 20 maçta 46 gol attık ve bunu 21 farklı oyuncu ile yaptık."

\
3
SALİH ÖZCAN VE FERDİ KADIOĞLU

"Salih Özcan ve Ferdi Kadıoğlu gibi iki ismi Türk Milli Takımı'nda oynamaya ikna ettiğimiz için çok mutluyum. Buradaki görevimde kendime genç oyunculara şans verme hedefi koydum ve benim dönemimde 22 oyuncu ilk kez milli takıma alındı. Bu oyuncuların yaş ortalaması 23.27 ve bu oyuncuların 10'u, büyük kulüplere gitti. Mesela Arda Güler'in Real Madrid'e transferi."

SALİH ÖZCAN VE FERDİ KADIOĞLU
2
"UMARIM BAŞARILAR DEVAM EDER"

"Türk Milli Takımı ve özellike Türk halkının Almanya'daki Avrupa Şampiyonası'nda başarılarımızı devam ettirmesini diliyorum."

\
1
"HAYALLERİM GERÇEKLEŞMEDİ"

"En büyük hayallerimden birisi Türk Milli Takımı'nın başında Almanya'daki Avrupa Şampiyonası'nda mücadele etmekti ama bu gerçekleşmedi."

\