Sporx Extra Arama Logo

Spor yazarlarından Erzurumspor-Beşiktaş maçı yorumları
10

NE DEDİLER?

Spor yazarları, Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'ın BB Erzurumspor'a deplasmanda 3-2 mağlup olduğu karşılaşmayı yorumladı. İşte yazarların değerlendirmeleri...
9

TURGAY DEMİR - FOTOMAÇ

Kupa randevusuna iki takım da alternatif oyuncuların ağırlıklı olduğu kadrolarıyla çıktılar. Erzurumspor bu şartlarda iyi mücadele ederken Beşiktaş zaman zaman saman alevi gibi parladı.

8

N'KOUDOU, CANER, ELNENY...

N'Koudou ligin ikinci yarısına hazır, Caner Erkin de öyle, bunların dışında biraz Elneny, biraz da Oğuzhan Özyakup iyi görüntü verdiler. 20 dakikalık da bir Diaby izledik. Hepsi bu.
7

BEŞİKTAŞ BÖYLE GOL YEMEZ

Hava soğuk, şu, bu, hepsi tamam ama Beşiktaş bu değil, olamaz... Skor tur için yeterli belki ama oyun yeterli değil. Yenilen ikinci gol komikti! Beşiktaş böyle gol yemez.
6

HABERLERİ VAR MI?

Tyler Boyd, Güven Yalçın, Loris Karius üç gün sonra ligin başlayacağından habersiz gibiydiler.

5

KIRMIZI GÖSTERMEDİ!

N'Koudou'ya yapılan penaltıda hakem kırmızıyı gösteremedi! Oysa müdahalenin topla uzaktan yakından ilgisi yok, direkt rakibe... Yani kırmızıydı... İşimiz zor, bu hakem tayfasıyla işimiz gerçekten zor..
4

OKTAY DERELİOĞLU - TAKVİM

Abdullah Avcı, Erzurumspor karşılaşmasına ideale yakın bir kadro ile çıkarak maçı ciddiye aldığını gösterdi. Erzurum maçı lig öncesi Beşiktaş'ın son durumu için de fikir verecekti. Siyah-Beyazlılar Erzurum'daki soğuk havadan da etkilenmiş olacak ki maça ev sahibi ekip daha etkili başladı. Saha içinde pas organizasyonunu bir türlü sağlayamayan Beşiktaş, Hasan'ın golüne de engel olamadı.

3

BİR TÜRLÜ HAREKET EDEMEDİ

Kevin N'Koudou'nun süratini kullanarak kazandırdığı penaltı sonrası Beşiktaş'a eşitliği getirdi. Ancak Kartal bir türlü takım halinde hareket edemedi.
2

CANER ERKİN İSTEKLİYDİ

Caner Erkin istekliydi o da takımdan bağımsız hareket edince çabası sonuç vermedi. Erzurum'un Oltan'la bulduğu golde Beşiktaş savunması uyudu.
1

SONUÇ DEZAVANTAJ!

Caner'in frikiği ile Kartal İstanbul'a avantajlı bir skorla dönüyor derken yenilen penaltı golü dengeleri değiştirdi. Beşiktaş, Erzurum'dan yetersiz bir futbol ve dezavantajlı bir sonuçla döndü.