Arama Logo

Sinan Vardar: "Beşiktaş iki önemli golcü alacak"

Spor yazarlarından Sinan Vardar, Beşiktaş'ın transfer gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.
7
SİNAN VARDAR YAZDI

Spor yazarlarından Sinan Vardar, Beşiktaş'ın transfer gündemine dair Fotomaç'taki köşesinde değerlendirmelerde bulundu. İşte Vardar'ın yazısından öne çıkanlar...

6
"KİRALIK FUTBOLCUYA KARŞIYIM"

Ben her zaman kiralık futbolcuya karşıyım. Ve eğer kiralık olarak bir futbolcuyu transfer ettiyseniz ve memnun kaldıysanız bu futbolcunun bonservisini sezon bitmeden alınmasından yanayım.

5
KASALARINI YİNE DOLDURACAKLAR

Beşiktaş Rosier ve Ghezzal transferi için uzun süreden bu yana uğraşıyor ve kulüplere ve bu iki futbolcuya ödenen rakamlar artıkça arttı. Kiralayan kulüpler kasalarını yine dolduracak.

4
HEPİMİZİ MUTLU ETTİ

Beşiktaş'ın çocuğu Rosier kendisine gelen tüm teklifleri bir kenara iterek siyah-beyazlı takımda kaldı. Beşiktaş formasını seven bu genç arkadaş hepimizi mutlu etti. Beşiktaş için çok da iyi oldu.

3
ÇOK BÜYÜK İHTİMALLE KARTAL OLACAK

Çok başarılı bulduğum milli kaleci Mert Günok çok büyük ihtimalle Kartal olacak.

2
GHEZZAL TRANSFERİ %50 İHTİMAL

Ghezzal transferi ise yüzde 50 ihtimal. Ghezzal'e talip olan G.Saray bu transferde fiyatı artırdı. Olmasa da alternatifi üzerine çalışılıyor.

1
BEŞİKTAŞ İKİ ÖNEMLİ GOLCÜ ALACAK

Beşiktaş yönetimi iki önemli golcüyü de kadroya katacak. Zaman daralıyor; yönetim ve Sergen Hoca ince eleyip, sık dokuyor.Bu transferler Beşiktaş'a çok büyük katkı sağlayacaktır. Merakla bekliyoruz.