Sporx Extra Arama Logo

Sinan Engin'den Fenerbahçe-Ankaragücü yorumu!
8
"KRUSE TAM BİR FUTBOLCU"
Sinan Engin, Fenerbahçe'nin Ankaragücü'nü 2-1 mağlup ettiği maçı Beyaz TV'de yayınlanan maç sonu programında değerlendirdi. İşte Sinan Engin'in yorumları...
7
"DERBİ YARIDA KALIRSA..."
Ben futbol sezonunu başka türlü tahmin ediyordum. Bu kadar sert geçeceğini ve agresif atışmalar olacağını tahmin etmedim. Bu söylemler devam ettiği sürece futbolcular tahrik olarak alırsa bunları, derbi de yarıda kalırsa kimse futbolculara falan ceza vermesin. Görünen, rüzgar oraya doğru gidiyor. Durum çok vahim futbolda.
6
"CEZALARI KADEMELİ YÜKSELTECEKSİN"
Nihat Özdemir, RTÜK’e televizyonlarla ilgili gitmesin, gideceği yer kendi Disiplin Kurulu ve Tahkim Kurulu. Cezaları kademeli kademeli yükselteceksin.
5
"DERBİ YARIDA KALIR DİYORUM"
Sokaklarda olay olursa, taraftarlar birbirlerine falan girerse polisler ceza vermesin. Bunu mecazi olarak söylüyorum tabii. Bu insanlar tahrik oluyor. Durum bu. Koca koca adamlar bu söylemlere devam ettiği sürece derbi yarıda kalır diyorum.
4
"ERSUN HOCA'YA ŞAŞIRIYORUM"
Fenerbahçe’yi beğendim ama sonuç daha farklı olmalıydı. Hala forma giremeyen oyuncuları var. Ersun Hoca’ya bazen şaşırıyorum. Solda Dirar’ı öldürüyorsun, sağda bırak faydalan. Başka bir çözüm bulunmalı sol tarafa. Deniz Türüç bugün formsuzdu ama çalımları etkili bir oyuncu.
3
"BİR ALEX-HAGI DEĞİL AMA..."
Bugün sahanın en iyi oyuncusu Kruse’ydi. 10 numara da, 8 numara da oynar. Tam bir futbolcu. Bir Alex ya da Hagi değil ama Alex de Kruse’nin yaptığını yapamaz, mesela adam kovalayamaz.  Luiz Gustavo çok klas bir takım futbolcusu.
2
"EMRE EN AZ 30 MAÇTA OYNAMALI"
Fenerbahçe'nin şampiyon olması için Emre Belözoğlu'nun en az 30 maçta oynaması lazım. Emre Belözoğlu'nun oynamadığı maçlarda takım şekersiz tatlı gibi.
1
"ŞAMPİYONLUK YARIŞINDA VARIM DİYOR"
Garry Rodrigues önemli bir eksik. Galatasaray derbisi öncesi bunu da net bir şekilde söylüyorum. Fenerbahçe takımı, camiası ve taraftarı şampiyonluk yarışında ben de varım diyor.