Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Seyit Ateş: "Beşiktaş'a uzanan kol kırılır"
10
BEŞİKTAŞ'TAN SERT TEPKİ!

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, Corendon Alanyaspor ile 3-3 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu. İşte Seyit Ateş'in sözleri...

9
"HAKEMLER DEVAM EDİYOR!"

Sahada iyi futbol vardı. Eksiklerimiz var mıdır, vardır. Konuşulacağı yer burası değil. Eksiklerimizi kendi içerimizde değerlendireceğiz. Bir şeyi burada bugün bir daha müşahade ettik. Maalesef hakemler geçen sezon kaldıkları yerden devam ediyorlar ama şunu bilsinler ki Beşiktaş kaldığı yerden devam etmiyor.

8
"KİMSE 'YASİN KOL İYİ' DİYEMEZ"

Sayın Başkanımız, geçen sezondan beri hakem kadrolarının değiştirilmesi gerektiğini, operasyonel faaliyetlerde bulunan hakemlerin bu camiadan silinip süpürülmesini ısrarla talep etti. Maalesef görüyoruz ki operasyonel düşünen hakemler sahada mevcutlar. Yasin Kol'u sahada gören hiç kimse 'Bu adam çok iyi hakem' diyebilecek Türkiye'de futbolsever görmüyorum.

7
"BEŞİKTAŞ'A UZANAN KOL KIRILIR"

Şunu bilsinler ki, Beşiktaş'a bu sezon uzanacak her kol kırılacaktır. Biz asla susmayacağız. Hakem sahada bizi tutsun diye asla bir talebimiz de yok. Hakem gerçekten hakkaniyet ölçüleri içinde maç yönetsin, evet biz iyi oynamadık yenildik diyelim. Maalesef görüyoruz ki, geçen yıldan beri devam eden hakem operasyonu sürüyor.

6
"SABRİ ÇELİK; DOĞRU DURMUYOR"

Zaten Sabri Çelik ile ilgili resim doğru durmuyor. Benim yaşımda olanlar iyi bilirler ki Sabri Çelik, Beşiktaş taraftarının kafasında doğru durmuyor. Biz Sabri Çelik, MHK'nin başına geldiğinde de dillendirdik. Sabri Çelik Bey, rahat bir MHK başkanlığı yapmak istiyorsa bu resmi düzeltmek zorunda. O resim düzelmezse olmaz.

5
"İNANILMAZ ŞEYLER GÖRDÜK"

Maçın içerisinde pozisyonlara bakınca inanılmaz şeyler görüyorsunuz. 40 yıldır futbolun her boyutunda varım. Hakemi izlerken vicdanen rahatsız oldum. Bana değil Alanya'ya yapılsa yine rahatsız olurdum. Beşiktaş sadece kendi hakkı gaspedildiği zaman yüksek sesle konuşan bir camia değil. Biz Süleyman Seba'nın izinden geliyoruz. Bir duruşumuz var bizim. Haksızlık kime yapılırsa ses çıkarırız.

4
"EROL ERSOY'LA KONUŞTUM"

Maçın başında düğmeyi yanlış iliklerseniz, yanlışlar devam eder gider. Maçın gözlemcisi Erol Ersoy, bizim tribünün bir üst koltuğunda oturuyordu. Nkoudou’nun pozisyonunu yanındaki arkadaşla penaltı olarak değerlendirdi. Devre arasında kendisine sordum, "Biz her şeyi yazıyoruz" dedi. Başkanımız "Bu hakemler düzeltilsin" dedi ama maalesef düzeltilmedi.

3
"BİR DAHA BU HAKEME MAÇ VERİLMESİN"

MHK ve TFF, Beşiktaş’a karşı operasyon niyetinde değilse bu Yasin Kol denilen yani eksik olan, meselenin farkında olmayan arkadaşa artık bu sezon maç vermemeli. Bizim tüm beklentimiz Yasin Kol'un Türkiye Ligi'nde bir daha bu seviyede maç yönetmemesi. İnşallah TFF bizi yanıltır. Yanıldığımızı görmek için Yasin Kol’un bir daha maç yönetmemesi lazım.

2
"BUNA KİMSE SARI KART VERMEZ"

İnanılmaz şeyler yaşadık. Weghorst kaleye gidiyor. Arkadan adam kucaklıyor. Defalarca seyrettik. Son adam tartışılır. Faul verilmesi gerekir lehimize. Weghorst'a sarı kart gösteriliyor. Emrecan'ın gördüğü ilk sarı kartı, dünyanın hiçbir yerinde sarı kart verilmez. 37. dakikada, bu havada futbol oynayan arkadaşların tahammülü zordur 10 kişi. Biz tribünde oturamadık. İnanılmaz sıkıntılar yaşadık. İyi mi oynadık? Eksiklerimiz var. Tamamlayacağız inşallah.

1
"CEZA VERECEKLERMİŞ, VERSİNLER"

Beşiktaş'a bu sene uzanan kolları kıracağız. Susmayacağız. Ceza vereceklermiş. Ceza ne ya! Beşiktaş'ın hakların gaspedilirken bizim stada gelmemiz, maç seyretmemiz bir şey ifade etmez zaten. Son olsun bu inşallah.