Sporx Extra Arama Logo

Sergen Yalçın: "Üzülmek yok, hedefimiz belli"
6
SERGEN YALÇIN, TAKIMINI BÖYLE MOTİVE ETTİ

Galatasaray’la karşılaştığı derbi haftasında şampiyonluk yarışının tek kaybedeni olan lider Beşiktaş’ta, Teknik Direktör Sergen
Yalçın, maç biter bitmez salı akşamı oynayacakları Fatih Karagümrük müsabakasının hazırlıklarına Türk Telekom Stadı’nda başladı.

5
TÜM KAPILAR KAPATILDI

Son düdükle birlikte soyunma odasının yolunu ilk tutan isim teknik direktör Sergen Yalçın oldu. Futbolcularını içeride bekleyen deneyimli hoca, takımın toplanmasını bekledi. Herkesin soyunma odasına girişiyle birlikte Beşiktaş'ta kapılar kapatıldı.

4
MAÇLA İLGİLİ DEĞERLENDİRME YAPTI

Önce futbolcuların durumunu kontrol eden Yalçın, talebelerinin yüzünde üzüntüyü görünce maçla ilgili değerlendirmeleri bir kenara bıraktı.

3
"HER ŞEY BİZİM ELİMİZDE"

Oyuncularından derbiyi hemen unutmalarını isteyen Yalçın, “Bizim bu maçtaki puan kayıplarına üzülecek vaktimiz bile yok. Hemen Karagümrük maçına konsantre olmalıyız. Unutmayın biz kaybedersek rakiplerden biri şampiyon olabilir. Her şey bizim elimizde” dedi.

2
"ÜZÜLMEK YOK, HEDEFİMİZ BELLİ"

Milliyet'te yer alan habere göre; Siyah-beyazlı teknik adam, Karagümrük’ün ardından cumartesi günü İzmir’de Göztepe’yi de yenerek şampiyon olacaklarına inandığını dile getirdi. Yarışta hala çok ciddi bir avantaja sahip olduklarının altını çizen Sergen Yalçın’ın, “Mağlubiyete rağmen yarışta avantajlı olan biziz. Biz artık rakiplerin durumuna bakamayız. Kalan iki maçtan 4 puan çıkartırsak zaten şampiyon oluyoruz. Bu takıma sezonu şampiyonlukla kapatmak yakışır. Yeter ki biz kendimiz gibi oynayalım. Üzülmek yok, hedefimiz belli” dediği öğrenildi.

1
FUTBOLCULAR ŞAMPİYONLUK SÖZÜ VERDİ

Sabah'ta yer alan habere göre; 48 yaşındaki teknik adamın inancı ve enerjisini gören futbolcular da kendilerine geldi ve hocalarına ligin sonunda şampiyonluk kupasını kaldırma sözü verdi.