Sporx Extra Arama Logo

Sergen Yalçın: "İnanmayan varsa terketsin"

Sergen Yalçın, Sivasspor karşısında alınan beraberliğin ardından soyunma odasında esti gürledi.
5
SERGEN YALÇIN ÇOK KIZGIN

Süper Lig'de son 6 haftada 2 galibiyet alan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, Sivasspor karşısında alınan beraberliğin ardından soyunma odasını adeta inletti.

4
SOYUNMA ODASI ALEV ALEV

Son haftalarda yaşanan arka arkaya puan kayıplarının ardından büyük bir şok yaşayan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, Sivasspor karşısında alınan beraberliğin ardından soyunma odasında adeta esti gürledi.

3
"İNANMAYAN VARSA TERK ETSİN"

Futbolcularının etkisiz ve isteksiz performanslarından dolayı oldukça kızgın olan Sergen Yalçın, "Bu takımı buraya kadar siz getirdiniz, bugünün sorumlusu da sizsiniz. Ben, bu takımın şampiyon olacağına her zerremle yürekten inanıyorum ama aranızda bu takımın şampiyon olmayacağına inanan varsa şu anda hemen bu soyunma odasından ayrılsın ve tesislere de adım atmasın. Bu süreçte de yönetim tarafından da herhangi bir yaptırımla karşılaşılmayacağı konusunda da teminat benim. İsteyen varsa hemen şu anda gitsin" ifadelerini kullanarak büyük bir rest çekti.

2
GÜNTEKİN ONAY NE DEDİ?

Şampiyonluk artık Beşiktaş'ın avuçlarının içinde değil. Puan farkını açıp son düzlüğe önde girme şansını kullanamadılar. Fenerbahçe karşısında 1 puan almak Sivas'ta avantaj olabilir. Ancak Galatasaray kazanırsa, farkı 4'e indirecek. Beşiktaş'a milli ara yaramadı. Fazla mı izin yaptılar, kendilerine mi iyi bakmadılar bilmiyorum. Ama aradan iyi dönmediler.

1
BURAK YILMAZ GİBİSİ ŞART

Savunma arkasına koşu yapabilecek Burak Yılmaz gibi bir oyuncu olsa, Beşiktaş sonucu değiştirebilirdi. Vincent Aboubakar, Cyle Larin olmazsa, Kevin N'Koudou önde oynayamaz. Yüzü kaleye doğru bir şey yapamıyor, sırtı dönük ne yapacak? Aboubakar ve Larin olmazsa, ben olsam Atiba'yı önde oynatırım. Şaka yapmıyorum. Beşiktaş'ın 6 haftada avantajı var. Ancak Fenerbahçe ve Galatasaray'ın kadrosu daha geniş.