Arama Logo

Sergen Yalçın'ın Rosier ve Ghezzal mutluluğu!

Beşiktaş’ta şampiyonluğun yıldızları Rosier ve Ghezzal’da yaşanan olumlu gelişmeler yüzleri güldürdü. Teknik direktör Sergen Yalçın gelecek adına daha fazla umutlandı.
6
SERGEN YALÇIN'IN ROSIER VE GHEZZAL SEVİNCİ

Beşiktaş’ta yaşanan olumlu gelişmeler yüzleri güldürdü. Siyah-beyazlı yönetimin Valentin Rosier ve Rachid Ghezzal ile anlaşmaya çok yakın olması, Teknik Direktör Sergen Yalçın’ı yeni sezon öncesi umutlandırdı.

5
"KADRO İSTİKRARINI DEVAM ETTİRMİŞ OLURUZ"

Geçtiğimiz sezon çifte kupa kazanan takımın değişilmezlerinden olan Rosier ve Ghezzal’in artık bir ıslak imza kadar yakın olmasına sevinen Sergen Yalçın’ın “Bizim en güçlü yanlarımızdan biri sağ kanadımızdı. Aynı isimlerin imza atması halinde kadro istikrarını devam ettirmiş oluruz ki bu da futboldaki en önemli şeylerden biridir” diye konuştuğu öğrenildi.

4
RAKİPLERE KAPTIRMAMAK İÇİN...

Geçen seneki kadronun kiralıklarından Mensah ve Montero ile yollarını ayıran fakat Rosier ve Ghezzal’i takımda tutmaya çok yakın olan Beşiktaş Yönetimi bu transferleri sadece bitirmek değil, rakiplere de kaptırmamak için yoğun ter döktü.

3
BEŞİKTAŞ'I SEÇTİLER

Özellikle Rosier, iki katı teklifleri geri çevirerek transferinde büyük bir özveri yaparken, Ghezzal’in de daha az paraya Beşiktaş’a gelmeye ikna olduğu bildirildi.

2
GÖRÜNTÜLÜ ARAMA İLE İKNA EDİLDİ

Özellikle Ahmet Nur Çebi ve Emre Kocadağ’ın üstünde durduğu Ghezzal’in, görüntülü aramalarla kontratı imzalamaya ikna edildiği vurgulandı.

1
SERGEN YALÇIN'IN TRANSFER İSTEĞİ

Bu iki transferin bitecek olmasından çok memnun olan Sergen Yalçın’ın son olarak “Bir tane ofansif orta saha oyuncusuyla Şampiyonlar Ligi’nde bize katkı sağlayacak iyi bir golcü transferi, takımın seviyesini çok daha yukarı çekecektir” dediği bildirildi. (Milliyet/Serdar Sarıdağ)