Arama Logo

Sergen Yalçın'dan öğrencilerine: "İşte size fırsat!"

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, futbolcularına hedef gösterdi. "Borussia Dortmund ve Kayseri maçları bizim için büyük fırsat. Bunları kazanırsak 19 Aralık'taki Fenerbahçe derbisine favori çıkarız."
5
SERGEN YALÇIN'DAN ÖĞRENCİLERE MORAL

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, yaptığı konuşmalarla futbolcularına moral depolamaya devam ediyor.

4
"BİZ BEŞİKTAŞ'IZ"
Tecrübeli hoca, Kasımpaşa karşısında alınan 1-1'lik beraberlik sonrasında üzgün olan oyuncularına "Kafanızı kaldırın. Hala bitmiş bir şey yok. Biz Beşiktaş'ız ve yeniden ayağa kalkmasını biliriz" dedi
3
"DORTMUND DA BİZİM GİBİ DÜŞÜŞTE"

Sergen hoca, Borussia Dortmund ile oynayccakları UEFA Şampiyonlar Ligi maçının kendileri için 'yeniden doğuş' anlamına geleceğine de vurgu yaparak şu ifadeleri kullandı: "Dortmund bizim gibi bir düşüş sürecinde. Şampiyonlar Ligi'nde hedefleri tutmadı. Ligde ise Bayern Münih karşısında aldıkları son yenilgi ile moraller bozuk. Bu durumu fırsata çevirebiliriz."

2
"İŞTE SİZE FIRSAT"

Önlerindeki üç maç ile ilgili konuşan Yalçın, "Sonra ligde Kayserispor maçı var. İki karşılaşmada çıkışa geçmeliyiz. Kazanırsak 19 Aralık'ta ise Kadıköy'de Fenerbahçe ile oynayacağımız maça favori çıkarız. İşte size fırsat. Bu üçü bizim için hedef maçları olmalı" ifadelerini kullandı. (Posta)

1
BEŞİKTAŞ'IN MUHTEMEL DORTMUND 11'İ