Arama Logo

Sergen Yalçın'dan kriz önlemi!

Beşiktaş'ta zorlu maç trafiğinde sakatlık riski yüksek oyuncular korumaya alınacak. Sergen Yalçın yeni bir sakatlık kriziyle karşılaşmamak için alternatif isimlerden daha fazla verim almayı planlıyor.
6
SERGEN YALÇIN'DAN KRİZ ÖNLEMİ

Milli aradan önce yoğun maç trafiğinde sakatlıklar nedeniyle büyük sıkıntı yaşayan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın önümüzdeki zorlu süreçte aynı sorunlarla karşılaşmamak için şimdiden önlem almaya çılışıyor.

5
ÇOK FAZLA RİSKE GİRMEYECEK

Takımdaki darbeye bağlı sakatlıklar yüzünden bazı oyuncuları dinlendirme fırsatı bulamayan Yalçın, Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi'nde üst üste oynanacak maçlarda çok fazla riske girmeyecek.

4
KATKI VERİRLERSE RİSK DÜŞER

Özellikle oyuna sonradan giren isimlerin skoru tutma ve farkı açma konusunda takıma gerekli seviyede katkı vermemesinden şikayetçi olan deneyimli teknik adam önümüzdeki yoğun maç trafiğinde kulübeden daha fazla verim almak istiyor. Bu katkının sağlanması durumunda sakatlık riskinin de aşağıya çekileceğini düşünen Sergen Yalçın, antrenman temposunu maçların seyrine göre ayarlayacak.

3
ALTERNATİF İSİMLERE ŞANS VERECEK

Süper Lig'deki aşırı sert futboldan ve bunlara ceza kesmeyen hakemlerden memnun olmayan Beşiktaş'ın teknik patronu sakatlıklara karşı tedbirlerini arttıracak. Buna göre Sergen Yalçın sakatlık riski yüksek oyuncularını zaman zaman dinlendirerek alternatif isimlere şans verecek.

2
YEDEKLERDEN DAHA FAZLA KATKI ALMAYA ÇALIŞACAK

Özellikle yıldız oyuncularını zorlu maç maratonunda kaybetmek istemeyen siyah-beyazlı teknik adam, yedek isimlerden daha fazla katkı almaya çalışacak.

1
OYUNCULARI UYARACAK

Beşiktaş'ın teknik patronu, kendilerine maksimum seviyede iyi bakmaları konusunda tüm oyuncularına uyarılarda da bulunacak. (Milliyet)