Arama Logo

Sergen Yalçın'dan ilk 11 kararı!

Beşiktaş’ın hocası Sergen Yalçın, Başakşehir’e karşı Güven ve Can’a yine 11’de forma vermeyi planlıyor. Sporting ve Galatasaray maçlarını da düşünen siyah-beyazlı teknik adam, Pjanic’i riske etmek istemiyor.
9
SERGEN YALÇIN'DAN 11 KARARI

Milli aradan sonra Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi’nde zorlu bir maç trafiğinin içine girecek Beşiktaş’ta, Teknik Direktör Sergen Yalçın elindeki kadroyu en verimli şekilde kullanmaya çalışıyor.

8
3 YERİNE 4 YERLİ

Sakatların dönmesine sevinen fakat bu kez kadroya aday çok ismin olmasının tatlı sıkıntısını yaşayan Yalçın’ın, Başakşehir maçında üç yerine dört yerli oyuncuyu 11’de sahaya sürebileceği öğrenildi.

7
GÜVEN'İ KESMEK İSTEMİYOR

Kalede Ersin’e, sol bekte Rıdvan’a şans vermeyi düşünen siyah-beyazlı hoca, Sivas maçında 2 gol atan Güven’i de kesmek istemiyor.

6
CAN BOZDOĞAN İLK 11'DE

Sergen Yalçın’ın şimdiye kadar bulduğu tüm şansları iyi kullanan Can Bozdoğan’ı da 11’de sahaya sürmeyi planladığı belirtildi.

5
PJANIC RİSKE EDİLMEYECEK

Başakşehir maçından sonra Sporting ve Galatasaray’la karşılaşacak olmalarını hesaplayan Yalçın’ın bu nedenle Pjanic’i yedek soyundurabileceği ifade edildi.

4
ORTA SAHA VE HÜCUM HATTI

Orta sahayı Josef-Can-Teixeira üçlüsünden oluşturarak kanatlarda Ghezzal ve Güven’e şans tanımak isteyen siyah-beyazlı hoca en uçta Batshuayi’yi kullanacak.

3
İKİ GÜN İÇİNDE NETLEŞECEK


Orta alanda Can’ın yerine Atiba’yı da oynatmaya sıcak bakan Sergen Yalçın bugün ve perşembe günü yapılacak antrenmanlarda Başakşehir maçında sahaya süreceği 11’i netleştirecek.

2
İKİ İSİM SAKAT

Kartal’da sakatlıkları henüz geçmeyen N’Koudou ve Mehmet Topal ise maç kadrosunda yer almayacak. (Serdar Sarıdağ/Milliyet)

1
BEŞİKTAŞ'IN MUHTEMEL 11'İ