Arama Logo

Sergen Yalçın'dan Ajax maçı toplantısı

Sergen Yalçın, dün sabahki idmanda oyuncularına "Kaybetmememiz gereken bir maçtı ama kaybettik, unutun gitsin. Ajax'a karşı sahadaki herkes tüm gücünü kullanacak. Camiamız iyi futbol ve iyi bir sonuç bekliyor" diye seslendi.
5
SERGEN YALÇIN OYUNCULARINA SESLENDİ

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, dün sabah yapılan idmanda oyuncularına tatlı sert bir konuşma yaptı.

4
"VARINIZI-YOĞUNUZU ORTAYA KOYACAKSINIZ"

Altay yenilgisinin hemen ardından "Uzun maratonda böyle sonuçlar olacaktır" diyen başarılı çalıştırıcı, oyuncularıyla yaptığı görüşmede ise şu ifadeleri kullandı: "Evet, çok fazla eksiğimiz vardı. Ama Beşiktaş formasıyla sahaya çıkan oyuncu, varını-yoğunu ortaya koymak zorundadır."

3
"KAFANIZI KALDIRIN VE ÖNÜNÜZE BAKIN"

"İzmir'de çok kötü oynamadık ancak kötü kaybettik. Bunun telafisi mümkün. Fakat öncelikle bu yenilgiyi unutun; geride kaldı. Kafanızı kaldırın ve önünüze bakın."

2
"DORTMUND MAÇINDA GÖSTERDİK"

Yalçın şöyle devam etti: "Salı günü deplasmanda önemli bir 90 dakika bizi bekliyor. Rakibimiz bu sezona hızlı başladı. Genç, çok koşan ve son düdüğe kadar aynı disiplinle oynayan bir ekip. Dortmund maçında neler yapabileceğimizi gösterdik. Dikkatli, sabırlı ve istekli bir futbol ortaya koyarak, istediğimiz sonuçla Hollanda'dan dönmeliyiz."

1
"HERKES TÜM GÜCÜNÜ KULLANACAK"

"Camiamız bizden iyi sonuç dışında, iyi futbol da bekliyor. Beşiktaşlı, takımının mücadele etmesini ister. Kazanıp-kaybetmek sonra gelir. Ajax'a karşı sahadaki herkes tüm gücünü kullanacak. Gerisi kendiliğinden gelir." (Sabah)