Sporx Extra Arama Logo

Selçuk İnan: "İnşallah bu sefer kazanırız"
6

SELÇUK İNAN'DAN DERBİ YORUMU

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, Ali Sami Yen 1905 Derneği'nin açılışında bu hafta sonu oynanacak olan Fenerbahçe derbisi hakkında açıklamalarda bulundu.
5

"İNŞALLAH BU SEFER KAZANIRIZ"

Bu sefer kazanacak mısınız? sorusu üzerine konuşan Selçuk İnan şu ifadeleri kullandı: "Bu sefer demektense, inşallah bu sefer kazanırız diyelim. Derbi maçları çok önemli maçlar, herkesin 1 yıl beklediği maçlar, inşallah bu sefer kazanan biz oluruz ama ondan ziyade umarım sezon sonunda şampiyon olan biz oluruz, biz onunla daha çok ilgileniyoruz. Bizim için diğer maçlardan farkı yok, 3 puan veriyorlar."
4

"BU SENE DE ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

Fatih hocanın söylediklerini yorumlamamız doğru değil. Çok önemli puan farkları da kapandı ve şampiyon olduk. Bu sefer de kapattık, yolumuz uzun. İnşallah bu sene de şampiyon olacağız.
3

"MEYVELERİNİ TOPLAYACAĞIZ"

İyi bir takımımız var, birbiri için mücadele eden bir takımımız var. İnşallah sezon sonu bunun meyvelerini de toplayacağız.
2

"RAKİBİMİZ SADECE F.BAHÇE DEĞİL"

Derbi sadece 3 puan, kazanırsak şampiyon oluruz diyemeyiz, çok güçlü rakipler var. Rakibimiz sadece Fenerbahçe değil, başka takımlar da var. İnşallah şampiyon oluruz.
1

"BU SEZONUN TADINI ÇIKARALIM"

Eski takımlarımı da yakından takip ediyorum, hepsi iyi durumda. Bu sene keyifli bir bir lig oluyor. Bence bunun tadını çıkaralım ilk önce...