Sporx Extra Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray - Trabzonspor maçı yorumları
23
RIDVAN DİLMEN'DEN G.SARAY YORUMLARI
Rıdvan Dilmen, NTV'de Galatasaray - Trabzonspor maçını değerlendirdi.
22
''MAÇTAN SONRA NEFİS GÖRÜNTÜLER VARDI''
Maçtan sonra Galatasaray ve Trabzonsporlu oyuncuların nefis görüntüleri vardı. Jeneriklerde kullanılır görüntüler. Birbirlerine sarılıyorlardı.
21
''SANANE BE HAKEM SANANE!''
Galatasaray, 60 dakika çok iyi futbol oynadı. Ancak malesef bu kadar pozitif geçen bir maçın önüne geçen bir hakem vardı. Sanane be hakem, niye bozmaya çalışıyorsun? Niye MHK'yı zor durumda bırakıyorsun?
20
''İLK 20 DAKİKA MUHTEŞEMDİ''
Galatasaray, ilk 20 dakikada muhteşem bir oyun oynadı. Gol geliyorum zaten diyordu ve penaltıyla geldi. VAR hakemi, emin olduğu için hakemi bakmak için çağırmadı. Ben görmedim, yorum yapamam.
19
''ÜNAL KARAMAN'A HELAL OLSUN''
Daha sonra Trabzonspor oynamaya başlarken nefis bir Rodallega golü: 1-1. 2001 doğumlu kaleci var Trabzonspor'da, aferin çocuğa! Ünal Karaman'a da helal olsun.
18
''TRABZON, EN BÜYÜK KULÜPLERDEN BİRİSİDİR''
Trabzon, şehir nüfusu olarak düşük gözükse de ülkenin önemli dinamiklerindendir. Trabzon'un öncülüğü Trabzonspor'dur. Şampiyon olmasa da bize her Trabzon derler. Türkiye'nin en büyük kulüplerinden bir tanesidir. Bunun altını çizelim.
17
''BEN PENALTI OLDUĞUNU GÖZLÜKSÜZ GÖRDÜM''
İyi oynayan Belhanda, bir gol daha attı. Becerikli bir gol attı, 3-1 yaptı. Trabzonspor, benim kaybedecek bir şeyim yok dedi, atak yaptı. Ardından pozisyon yaşandı. Marcao, Ekuban'ın ayağına bastı. Hakem görmeyebilir, olabilir. Bülent hoca, yanlış gördün gel bir bak diye çağırdı. Ben pozisyonu gözlüksüz gördüm. Hakem gitti VAR'a baktı. Kim olursa olsun o pozisyona ayağına basma olduğunu görür. Ümit Öztürk'te görmüştür. Kimse de penaltıya itiraz etmezdi.
16
''FATİH TERİM BİLE PENALTI DER''
Fatih Terim bile muhtemelen izledikten sonra Trabzonspor'un 1 penaltısı verilmedi der.
15
''DIAGNE OYUNDAN ATILMALIYDI''
Maç, ikinci yarıya 11'e 10 başlamalıydı. Diagne, ikinci sarıdan atılmalıydı. 11'e 11 oynandı hakem hatasından. 3-2 olmadı hakem hatasından. Maçı etkileyecek iki kritik hata vardı. Böylesi güzel bir maçta bizi bunu konuşmaya zorluyorlar.
14
''HOCA MAÇI İKİ HATA İLE KATLETTİ''
Küfürün Türkçesi, İngilizcesi olmaz. Nagatomo da küfretti diyorlar. Soldado'nun söylediğinin aynısı. İki tane büyük hata ile güzelim maçı katletti.
13
''DEMEK SORUN BAŞKA YERDE''
Alper Ulusoy'a ''FIFA kokartını aldılar, o yüzden böyle oldu'' diyordum. E onun yerine bu hakemi aldı, bu da aynı. Demek sorun başka yerde.
12
''10 HAKEMİN 11'İ VERİR O PENALTIYI''
Ümit Öztürk, penaltıyı görmeyebilirsin. Ama VAR'a gittikten sonra 10 hakem varsa 11'i verir o penaltıyı. Bu vermedi.
11
''BAYRAM DEĞİL, SEYRAN DEĞİL...''
Bayram değil, seyran değil Semih Ulusoy, bizim programa gelmek istiyor. Önemli söyleyecek şeyleri var demek ki.
10
''BENFICA GÖRSE EYVAH DER''
Galatasaray, içeride toplam 31 gol atmış, deplasmanda 12 gol atmış. Benfica teknik direktörü, ilk yarım saati izlemişse ''Eyvah! Biz geriye çekilelim'' der. Deplasman maçını izlese tam tersini söyler.
9
''TRABZONSPOR ÇOK EKSİK YAKALANDI''
Trabzonspor çok eksikle yakalandı. Ünal Karaman'ın oyuncu değiştirme şansı yoktu. Eksik diyorum bak, gücü azaldı demiyorum. Trabzonspor'un alt yapısındaki antrenörleri tebrik ediyorum.
8
''İLK 20 DAKİKA EN İYİ OYNAYAN TAKIM''
Ligimizin ilk 20 dakikasını en iyi oynayan takım, iç sahada oynayan Galatasaray'dır.
7
''DIAGNE FAYDALI AMA İYİ DEĞİL''
Diagne, Galatasaray'da gol atacaktır. Faydalı ama çok iyi santrafor değil. Mustafa Denizli ve Fatih Terim ile Diagne hakkında konuşmak isterim. Enteresan bir CV'si var. Juventus yatırım yapmış. Asya takımları almış, iş yapmamış orada. Kasımpaşa performansı çok etkileyici. Çok sarı kart görmüş ama.
6
''TRABZONSPOR BAŞKANININ SÖYLEDİKLERİ...''
Trabzonspor Başkanı'nın söylediklerini çok sinirli olmasına bağlıyorum. Çanakkale'yi öyle hafife almamak lazım. Türk olmayan insanlar bile bizimle birlikte savaşmıştı.