Sporx Extra Arama Logo

Reha Kapsal: "Fenerbahçe'yi menajerlerle bu hale getirdiler"
7
REHA KAPSAL'DAN YORUMLAR
Reha Kapsal, sezonun sona ermesinin ardından Fenerbahçe'yi A Spor ekranlarında değerlendirdi. İşte Reha Kapsal'ın sözleri...
6
"SİVAS'I YENSE ŞAMPİYONDU"
Fenerbahçe'de Erol Bulut gitti, arkasından Emre Belözoğlu geldi. Emre daha önce antrenörlük yapmadı, Sivasspor'u yense şu anda Fenerbahçe şampiyondu.
5
"ÖNEMLİ BİR FİGÜR"
Galatasaray devre arasında geri dönenlerle 7 oyuncu kadrosuna kattı. Emre Belözoğlu, Sivasspor maçını 1-0 kazansa, 85 puanla şampiyon olacaktı, tecrübesiz Emre Belözoğlu. Bu da Türkiye'deki oyunun kalitesini gösteriyor. Eksiği var, seneye yönetim devam eder etmez, çok önemli bir futbol figürüdür. Seneye devam edecekse eksiklerini gidermesi lazım. Ligin başı, bu 10 maç gibi olmaz.
4
"EN BÜYÜK NEDENLERDEN BİRİ..."
Fenerbahçe'nin şampiyon olamamasının en büyük nedenlerinden biri, iç saha performansı. Fenerbahçe'nin iç saha ortalaması 1,75, dış sahada 2,35. Çok ciddi fark var. Sen Gençlerbirliği'ni, sondan 1. hafta Sivasspor'u yensen bile şampiyonsun.
3
"CISSE BELKİ DE EN ETKİLİSİ"
Cisse, aldığı süre anlamında Fenerbahçe'de belki de en etkili oyuncu. 5 gol diyoruz, en az süre alıp en çok gol atan oyuncu.
2
"O MAÇI YENİP ŞAMPİYON OLACAKSIN"
Sivasspor istediği kadar iyi olsun, o maçı yenip şampiyon olacaksın. Oyuncu orada sorumluluk alacak. Sen bu tecrübeli kadroyu bu maçlar için kurdun.
1
"OYUNCULAR ORTADA YOK"
Menajerler iyi değil, eski futbolcular, kulübün yakını basketbolcu menajerlerle kulübü bu hale getirdiler. Altınordu'dan 2 oyuncu aldılar, 4,5 milyon euro verdiler, oyuncular ortada yok.