Sporx Extra Arama Logo

Reha Kapsal: "Fatih Terim başarısız ama kalmalı"
6
REHA KAPSAL'DAN YORUMLAR
Reha Kapsal, sezonun sona ermesinin ardından Galatasaray'ı değerlendirdi ve Fatih Terim'in takımın başında kalması gerektiğini söyledi.
5
"4 YIL TAKIMLA BERABER"
Lige baktığımızda, bir tek Fatih hoca 4 yıldır takımıyla beraber. Bir antrenman tutarlılığı, bir hafıza olması gerekir, bunu oluşturamadı. Doğaçlama, bireysel performansla şampiyon oldu Galatasaray bu dönemde 2 yıl.
4
"FATİH HOCA OKUYAMADI"
96-2000 arasında otomatik oynayan bir Galatasaray vardı, sonra Ünal Aysal döneminde çok güçlü bir Galatasaray oyunu, Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkan bir Galatasaray vardı. Sonra Schalke ile olduğu grupta 4., Benfica'ya elenme, Şampiyonlar Ligi faciası... Geçmişte Fatih Terim güçlü bir oyun oynatıyor diyorduk, son 2 seneyi okuyamaması, başarısızlığın habercisiydi, Fatih hoca okuyamadı.
3
"EN ŞANSLI TAKIM G.SARAY'DI"
Rizespor, Ankaragücü ve Sivasspor'u yenemiyor Galatasaray ve buradan da şampiyonluk gidiyor. Galatasaray'da Onyekuru, Halil ve Gedson dışında sözleşmesi biten 9 oyuncu da gidebilir. Fatih hoca benim hatam var dedi, öz eleştirisi önemli ama en şanslı takım Galatasaray'dı ve oyun çıkmadı.
2
"BAŞARISIZ AMA KALMALI"
Galatasaray'da 5 devre arası transferi yapıldı, Muslera döndü, bu takımla fark yaratamıyorsan, 4 senelik hoca olarak güçlü oyun çıkmıyorsa sıkıntı burada. Fatih hoca başarısızdır ama kalması gerekir. Daha iyisini Galatasaray bulamaz. Kendine özeleştiri yapıp, daha dominant bir Galatasaray yaratması gerekir.
1
"YOLU AÇAN RAKİPLERİ OLDU"
Galatasaray'ın yolunu açan, Fenerbahçe'nin kötü performansı ve Beşiktaş'ın son haftalardaki krizidir. Galatasaray güçlü oyunlarla o yolu açmadı, yolu açan rakipleri oldu. Galatasaray hafta içi 9 maç oynamış, 2 yenilgisi var, Fenerbahçe'nin 2 tane var, Beşiktaş'ın 1 tane var, o da Karagümrük maçı.