Sporx Extra Arama Logo

Reha Kapsal: "Erol Bulut, istifasını isteyenlere yanıt verdi"
10
REHA KAPSAL'IN SÖZLERİ...
Reha Kapsal, Fenerbahçe'nin Süper Lig'in 27. haftasındaki karşılaşmada deplasmanda Trabzonspor'u 1-0 yenerek 3 puan aldığı mücadeleyi A Spor ekranlarında değerlendirdi. O sözler...
9
"FENERBAHÇE TAMAM DERDİ"
Fenerbahçe'nin aldığı 3 puandan fazlası. Lige tamam mı, devam mı maçı. 6 puan fark olacaktı. Özellikle kriz yönetemeyen bir camia olarak bence tamam derdi.
8
"KRİZ ORTAMINDA ŞARJ ETTİ"
Elektrikli arabaya biniyorsun, sarj etmen gerekir, bitiyor artık, Fenerbahçe o haldeydi. Caner götürülmüyor, Erol hocanın istifası isteniyor, takımın  enerjisi yok, Ozan tribüne çıkmış... Böylesine kriz ve kaos ortamında bu galibiyet şarj eder.
7
"DEMEK Kİ KÖTÜ KADRO DEĞİL"

Trabzonspor çok formdaydı ve bu kriz ortamında böyle bir takımı yenip çıkması önemli. Erol hocanın da çıkaracağı dersler var, Fenerbahçe demek ki kötü bir kadro değil

6
"PELKAS VE UĞURCAN"
Sahada iki başarılı oyuncu var, biri Pelkas, biri Uğurcan. Szalai, Tisserand kötü değildi, Sosa koştu, mücadele etti, onları da sayarsın. Fenerbahçe 40 dakika iyi oynadı yorulana kadar.
5
"EROL HOCADAN HAMLELER"
2. yarıda eleştirilen Erol hocanın hamleleri geldi. Oyunu tekrar domine etti. Geçtiğimiz maçlarda girenler çıkanları aratıyordu. Girenler de destek olunca maç tekrar Fenerbahçe'ye geldi.
4
"BÖYLE MAÇLAR EŞİKTİR"
Pelkas'ın altın vuruşu oldu. Fenerbahçe iyi bitirirse, Pelkas bir üç puan aldırdı dersin sezon sonu. Böyle maçlar eşik maçlarıdır. Fenerbahçe'de bundan sonraki dönemde Erol Bulut'un daha iyi oyun çıkarması lazım.
3
"BENCE DEPO DOLDU"
Fenerbahçe ilk yarıda baskı yaptı, getirmedi. Şarj etti, araba yolda kalıyordu, enerji aldı. Bence depo doldu. Fenerbahçe lig yeni başlıyor gibi daha enerjili hareket edecek.
2
"KADROYU DOĞRU KULLANDI"

Erol hoca kadroyu doğru kullanabileceğini gösterdi. Futbolda başlayan da, bitiren kadro da önemli. Erol hoca adına, bu krizli ortamda, camia ve taraftar açısından böyle galibiyet, ilk yarı domine ederek oynaman özgüvenli bir hale getirecektir.

1
"EROL HOCA SESSİZ KALDI"
Sabır, bekleme yeteneği değildir, beklerken de ortaya koyduğun idaredir, bir duruştur. Erol hoca, hafta boyunca istifasını isteyenlere karşı sessiz kaldı, sahaya odaklandı ve altın değerinde bir 3 puan ile takımını İstanbul'a döndürdü.