Sporx Extra Arama Logo

Reha Kapsal: "Beşiktaş, şampiyonluğu kaybediyor"
7
REHA KAPSAL YORUMLADI
Reha Kapsal, Beşiktaş'ın deplasmanda Sivasspor ile 0-0 berabere kaldığı mücadeleyi A Spor ekranlarında değerlendirdi. İşte Reha Kapsal'ın sözleri...
6
"BU ŞAMPİYONLUĞU KAYBETMEK"
Beşiktaş 2. yarı biraz kıpırdandı ama yeterli değil. Beşiktaş son 18 puanın 9'unu alıyorsa bu puan kaybetmek değil, asıl risk şampiyonluğu kaybetmek. Artık son düzlükte puan kaybediyorsan, şampiyonluğu kaybediyorsun demektir.
5
"REAKSİYON VERİLMİYOR"
Beşiktaş, bir futbol takımı için en büyük handikapı yaşıyor. Mental olarak reaksiyon verilmiyor, oyun yok, oyuncu performansı geriye gidiyor. Oyuncular coşkulu ama kötü oynadık diyebilirsin ancak bütün parametreler geriye gidiyor.
4
"BÜTÜNLÜKTEN KOPMUŞ BEŞİKTAŞ"
Sergen hocayı bütün sezon övdük, klasik hoca profiline dönmeye başladı. Gökhan gir, N'Koudou gir, Mensah gir... Karman çorman, kimin ne yaptığı belli değil. Güçlü bir oyun gitmiş, bütünlükten kopmuş bir Beşiktaş var.
3
"N'KOUDOU 1. OLARAK GİRMEZ"
Sahada herkes kendine oynuyor. N'Koudou geçen hafta penaltı lakaytlık var, bugün bence 1. oyuncu olarak girmez.
2
"BEŞİKTAŞ GEÇMİŞİ ARIYOR"
Geçmişini arayan insan olur ya, Beşiktaş da sahada geçmişini arıyor. Bahsettiğimiz güçlü oyun, Beşiktaş oyunu, takım halinde hareket eden, takımdaşlığı uygulayan takımdan uzaklaştı, bu da Fenerbahçe ve Galatasaray'ın işine yaradı. 2 haftada 4 puan kaybıyla onları yarışa dahil etti.
1
"GERİDEN GELEN AVANTAJLIDIR"

Beşiktaş için sıkıntı, geriden moralli gelen takımlar böyle haftalarda avantajlıdır. Beşiktaş bu oyunla bundan sonraki haftalarda da sıkıntı yaşar. Eldeki oyun, oyuncu performansları geriye gidiyor. Baskıda kırılan, isyan etmeyen, olsa da olmasa da olur şeklinde hareket ediliyor.