Arama Logo

Peş peşe hatalar sonrası üstü çizildi!

Galatasaray'ın Pazar akşamı oynadığı Göztepe karşılaşmasına Luyindama'nın hatası damga vurdu.
6
PEŞ PEŞE HATALAR SONRASI ÜSTÜ ÇİZİLDİ

Christian Luyindama, Marcao'nun aldığı cezadan sonra adını ilk 11'e yazdırmıştı. 27 yaşındaki stoperle sözleşme uzatma görüşmeleri yapan Galatasaray, oyuncunun menajeriyle prensip anlaşmasına varmıştı. Peş peşe gelen hatalar sonrası Galatasaray yönetimi karar değiştirdi! İşte son gelişmeler...

5
MARSİLYA MAÇINDA MARCAO OYNAYACAK

Göztepe maçında kaptırdığı topla gol yenilmesine sebep olan Luyindama devrede formasını Alpaslan'a bırakmıştı. Kongolu stoper, Marsilya'da ise kulübede başlayacak ve yerine Marcao 11'de oynayacak.

4
SÖZLEŞMESİ BİTİYOR

Taraftarın eleştirdiği isimlerden olan Luyindama'nın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Bu durumu dikkate alan yönetim, 27 yaşındaki stoperin menajerini geçen hafta İstanbul'a çağırdı ve taraflar prensip anlaşmasına vardı.

3
HENÜZ RESMİYET OLMADI

Fakat Luyindama'nın inişli-çıkışlı performansı yüzünden yeni sözleşme henüz resmiyete dökülmedi.

2
MAAŞI 1 MİLYON 50 BİN EURO

Bonservisine 8 milyon Euro ödenen ve yıllık 1 milyon 50 bin Euro kazanan Luyindama için bir süre daha bekleneceği bildirildi.

1
İSTATİSTİKLERİ

Luyindama'nın bu sezon ikili mücadele kazanma değeri yüzde 55, hava topu kazanma yüzdesi yüzde 50, maç başına top kaybı 9.2, maç başına top çalma istatistiği ise 1.5...