Sporx Extra Arama Logo

Önder Özen: "Burada devam edeceğim"
9

GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİLER

Önder Özen ve Metin Tekin, beIN Sports ekranlarında gündemini değerlendirdi ve gelen isimleri yorumladı. İşte Özen ve Tekin'in sözleri...

8

BURADA DEVAM EDECEĞİM

Ben uzun yıllar Fenerbahçe'de görev yaptım. Taraftarlar beni istiyorlarsa sağ olsunlar, teşekkür ederim ama planlarım arasında çocuklarımın eğitim hayatı boyunca kendi pozisyonumu korumak var.
7

DENEMEYE DEĞER

Sekidika, performansını çok arttırdı hareketli çabuk kıvrak bir oyuncu. Artık farklı bir seviyeye geliyor. Denemeye şans vermeye değecek bir oyuncu. Alt liglerden gelen oyuncuların daha iyi olmasını istiyorum.
6

EMRE'NİN DÜŞÜNMESİ LAZIM

Galatasaray'da ayrılıklar olacak ilk gidecekler arasındaEmre Mor bunu üzülerek söylüyorum. Artık burda da olmadıysa oturup düşünmesi lazım.

5

TRİBÜNLERLE KOPUNCA...

Babel Galatasaray'ın en başarılı oyuncusuydu bence. Aynı zamanda da en skorer oyuncu da o ama tribünle koptuğu gerçeğide var. Taraftarın protesto ettiği oyuncunun beli doğrulmuyor böyle bir şey de var. Onyekuru Babel daha iyi olmaz mıydı ama işin ekonomik kısmı da var.

4

SÜPER LİG'DE YOK

Galatasaray'ın alabileceği ve Milli takımın havuzuna girebilecek sağ bekler kimdir diye baktım. Ligimizde 21 tane yabancı sağ bek var e zaten 18 tane takım var. Türk ihtiyacınız var nerden alacaksınız TFF 1. Lig'e bakmanız lazım çünkü Süper Lig'de yok.
3

8 AYDIR YOK

Linnes için beklenti büyüyebilir ama benim de çok dinamik bulduğum sağ bek 8 aydır oynamıyor.
2

STOPER İÇİN İYİ BİR HAVUZ VARDIR

Metin Tekin: "Ersun hoca stoperi 2. haftadan beri istiyordur. Audi Cup bile oynarken eksik vardı. Fenerbahçe'nin 6 aydan beri stopere ihtiyacı var yani bence iyi bir havuz vardır."

1

GÖRECEĞİZ

Metin Tekin: "Koşu ve çabukluk Onyekuru, Sekidika ve Saracchi'nin ortak özellikleri. 2. yarı Galatasaray farklı bir oyun oynamaya çalışacak. 3 tane koşucu atletik 1'i denenmiş 3 oyuncu aldı. Skora katkılarını göreceğiz"