Sporx Extra Arama Logo

Okay Yokuşlu'dan Galatasaray için transfer açıklaması
13
OKAY YOKUŞLU'DAN GALATASARAY AÇIKLAMASI

Adı Galatasaray ile anılan Celta Vigolu Okay Yokuşlu, transferiyle ilgili gelen sorulara yanıt verdi. İşte Okay Yokuşlu'nun açıklamaları...

12
"LİGE HAZIRIZ! KAZANACAĞIZ"

"La Liga'da sezon başında koronavirüs protokolleri nedeniyle birçok sıkıntı yaşıyorsunuz. Bunlarla nasıl başa çıkıyorsunuz?"

- Sezon başı kampı çok zorlayıcıydı. Tüm takım arkadaşlarım çok iyi çalıştı ve La Liga'ya hazır hale geldik. Eibar deplasmanından beraberlikle döndük. Şimdi önümüzde Valencia maçı var. Kazanmak istiyoruz, hazırız. Koronavirüs nedeniyle de oldukça farklşı bir sezon başlangıcı oldu."

11
"SEZON SONUNDA ÇOK ACI ÇEKTİK"

"Geçen sezona bakınca ne gibi dersler çıkardınız?"

- Geçen sezon bizim için çok zordu. Sezon sonunda çok acı çektik ve buradan çok dersler çıkardık. Şimdi önümüzde yeni bir sezon var. İlk maçta iyiydik. Artık her puan için savaşacağız.

10
"ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN LİGDE KALDIK"

"Geçen sezonun son haftalarında çektiğiniz acıları anlatabilir misin?"

- Çok gergin maçlar oynadık. Futbolun içinde bunlar da var. Ancak, kendimizi vermek konusunda sıkıntı yaşadık. Şanslıyız ve Allaha şükürler olsun ki La Liga'da kaldık. Normal koşullarda son maçımızı kazanarak kendi başarımızla ligde kalmalıydık.

9
"BU SEZON FARKLI SONUÇLAR ALACAĞIZ"

"Geçtiğimiz sezonlarda Celta Vigo'nun hedefi sürekli Avrupa'ya katılmaktı ama bu sezon öncelikli hedef ligde kalmak galiba?"

- Avrupa'da oynamak hala bizim için hedef. Bunu başarabiliriz. Çünkü, iyi bir kadromuz var. Sorumluluk sahibi olan ve çok çalışan oyunculardan oluşan bir kadroya sahibiz. Odaklanırsak iyi sonuçlar alabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz. Bence, geçen sezonki gibi kötü bir sezon olmayacak. Çok farklı sonuçlar alacağız.

8
"JEISON TAKIMA ÇOK YARDIMCI OLACAK"

"Jeison Murilo takıma transfer oldu ve 1 transfer daha olacağı söylendi. Kadro hakkında ne düşünüyorsun?"

- Bu sezon biraz garip olacak. Çünkü, transfer çok geç kapanacak. Murillo, bizim için çok önemli bir oyuncu. Hepimiz onun iyi bir savunmacı olduğunu biliyoruz. Geçen sezon bize çok yardımı oldu. Geri döndüğü için mutluyuz.

7
"RENATO İYİ BİR OYUNCU, TARZINI SEVDİM"

"Renato Tapia hakkında ne düşünüyorsun?"

- Onun oynadığı tarzı sevdim. İyi bir futbolcu ve bize yardımı olacağını düşünüyorum. Kaliteli bir oyuncu.

6
G.SARAY SORUSUNA CEVAP!

"Transfer 5 Ekim'de kapanacak ve Galatasaray'ın seni transfer etmek istediği ortaya çıktı. Ne düşünüyorsun?"

- Ben bir Celta Vigo futbolcusuyum ve bundan fazlasını söyleyemem. Celta'da olduğum için mutluyum. Yeteneklerimi sahaya yansıtmak ve futbol oynamak istiyorum. Oyuncuların transfer döneminde başka bir takıma gitmesi normal ama ben şu an Celta'dayım ve mutluyum.

5
"FATİH TERİM İLE İLİŞKİMİZ İYİDİR"

"Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, seni transfer etmek istediklerini açıkladı."

- Evet, biliyorum. Fatih Terim'i Türk Milli Takımından tanırım. İlişkimiz çok iyidir ama ben Celta Vigo'dayım ve buranın bir futbolcuyum, mutluyum. Başka bir kulübe transfer olmayı düşünmüyorum. Kulübü, takım arkadaşlarımı ve buradaki her şeyi çok seviyorum.

4
"FATİH TERİM İLE KONUŞMADIM"

"Fatih Terim ile konuştun mu?"

- Hayır.

3
"YÜZDE YÜZ KALACAĞIM DİYEMEM"

"Yüzde 100 olarak "Celta Vigo'da devam edeceğim" diyebilir misin?"

- Kimse, bir şeyden yüzde 100 olarak emin değildir. Çünkü, futbol dünyasında gelecek öngörülmezdir. Ancak, ben şu anda Celta Vigo'dayım. Her maçta kulübüm için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

2
"EN İYİ TRANSFER EMRE MOR"

"Emre Mor'un performansı seni şaşırttı mı?"

- Evet, tamamen. Formunun zirvesine çıkmayı başardı. Herkes onun ne kadar kaliteli olduğunu biliyordu. Sahaya odaklandıo ve artık her şeyi başarabilir. Emre, bu sezon Celta'nın en önemli transferi oldu.

1
"EMRE MOR'A İNANIYORUM"

"Emre Mor'un sezon sonuna kadar bu şekilde devam edeceğine inanıyor musun?"

- Evet, Emre Mor'a inanıyorum. Onun futbolunu ve karakterini seviyorum. O iyi bir çocuk. Takıma çok yardımı olacağını düşünüyorum. Elinden gelenin en iyisini vereceğine dair inancım tam!