Arama Logo

Nihat Kahveci: "Bu kadar olmaz"
7
NİHAT KAHVECİ YORUMLADI
Nihat Kahveci, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Sporting'e 4-1 yenildiği maçın ardından TRT Spor'da değerlendirmelerde bulundu.
6
"HER TAKIM GOL ATAR"
Beşiktaş'ın takım boyu uzadı mı, her takım gol atar. Sporting'e takım boyunu bu kadar uzun tutarsan, zaten 1 pasla 4 hattı geçiyor. Duran toplarda da etkili. Paulinho'nun golüne yapılacak bir şey yok. Basit oynuyorlar, kolaymış gibi gösteriyorlar, zoru başarıyorlar.
5
"RIDVAN OLABİLİR MİYDİ?"
Montero performansı hatırlıyorum Dortmund maçında, acaba olabilir miydi? N'Sakala performansını görünce Rıdvan 11'de olmalı mıydı diyoruz. Önde bir Kenan var, taraftarın bakış açısı belli.
4
"OYUNA ATILACAK OYUNCU YOK"
Gökhan Töre formsuz, katkısı yok. Sergen hocanın oyuna atabileceği oyuncu yok. Güven de ismi yazılmadığı için yok. Mecburi 70'e kadar bu oyuncular sahadaydı.
3
"ERSİN'E TEŞEKKÜR EDİLMELİ"
Beşiktaş pozisyona girdi ama Şampiyonlar Ligi'nde savunma olarak sağlam olacaksın. 1. torbadan Sporting'i aldık diye sevindik ama geldi bize 4 attı, 3 tane daha atabilirdi. Ersin'e teşekkür etmek lazım, 90. dakikada bile kurtarış yapan bir Ersin vardı.
2
"İYİ ÇALIŞAMAMIŞSIN"
Bütün kornerler tehlike oldu, attıkları, atamadıklar. 2 tane aynı golü yediysen kornerlere iyi çalışmamışsın. Bu seviyede olmaz.
1
"HİÇBİR TARAFTAR DÜŞÜNMEZ"
O kadar güzel transferler yapıldı, en kötü 3. olarak devam eder dediğimiz bir Beşiktaş kadrosu kuruldu. Batshuayi, Alex, Pjanic geldi, basit isimler değil, buraları görmüş isimler. 3 maç sonunda 0 puanı hiçbir Beşiktaş taraftarı düşünmez. Bir Sporting beraberliği yazarsın, olmadı.