Sporx Extra Arama Logo

Netflix'ten Fatih Terim sürprizi
14
FATİH TERİM BELGESELİ

Netflix, Fatih Terim belgeselinin yakında yayınlanacağını açıkladı. "Topun olduğu yerde pozisyon aldık, bekliyoruz. Fatih Terim hocam. Fatih Terim belgeseli yakında Netflix’te."

Fatih Terim de "Kameraları, ışıkları hazırla Netflix Türkiye başlıyoruz..." şeklinde cevap verdi.

13
NETFLIX'DE EN İYİ SPOR İÇERİKLERİ
Sporun her dalından en özel hikayeler, en özel anlara dair belgesel ve diziler izlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Netflix'de en iyi spor içeriklerini bir araya getirdik...
12
İKARUS
Bu Oscarlı filmin yapımcısı Amerikalı bisikletçi, Putin'in yakalamayı en çok istediği muhbir olan Rus bilim insanının karıştığı dev doping skandalının ortasına dalıyor.
11
THE LAST DANCE
Bu belgesel dizisi süperstar Michael Jordan'ın ve Chicago Bulls'un 90'lardaki yükselişini unutulmaz 97-98 sezonundan ilk kez yayınlanan görüntülerle gözler önüne seriyor.
10
BARÇA RÜYASI
Dünyanın en sevilen ve en başarılı futbol takımlarından biri olan FC Barcelona'nın geçmişini ve felsefelerini keşfe çıkın.
9
MARADONA MEKSİKA'DA
Bu belgesel dizisinde futbolun ünlü ismi Diego Maradona, yerel takım Dorados'u ve belki de kendisini kurtarmak için Sinaloa Karteli’nin yuvası Culiacán’a gelir. 1 sezonluk belgesel 2020'de hayata veda eden efsaneyi hatırlamak için güzel bir tercih olacaktır.
8
LAST CHANCE U
Zorlu geçmişlere sahip seçkin atletler, hayatlarını düzene koymak ve hayallerine ulaşmak için son şans olarak üniversite futbolundan medet umuyor. Amerikan Futbolu temalı dizi 5 sezon uzunluğunda.
7
CARTER ETKİSİ
Sekiz kez NBA All-Star kadrosuna seçilen Vince Carter hakkındaki bu belgesel, onun popüler kültür ve Kanada basketbolu üzerindeki etkisine detaylı bir bakış sunuyor.
6
İLK TAKIM: JUVENTUS
Ünlü futbol kulübü Juventus'u saha içinde ve dışında takip edin. Bu yapım Netflix'in ilk orjinal spor belgesellerinden birisi olma özelliğini taşıyor.
5
KAYBEDENLER
Kazanmanın her şey olduğu bir toplumda başarısızlıkla nasıl başa çıkabiliriz? Kılavuz olarak sporun kullanıldığı bu belgeselde, kaybetme psikolojisi inceleniyor.
4
THE GAME CHANGERS
Vizyoner bilim insanları ve seçkin sporcularla görüşen bir UFC dövüşçüsü, insan performansı ve sağlığına en uygun beslenme şeklini bulmak için bir yolculuğa çıkar.
3
BEN ALİ
Boks şampiyonu Muhammed Ali'nin sesli günlüğü, açık sözlü sporcunun yaşamına ve kariyerinin zirvesindeyken bıraktığı etkiye dair son derece kişisel bir bakış sunuyor.
2
FORMULA 1: DRIVE TO SURVIVE
Formula 1'in kıyasıya rekabetle dolu her sezonunda pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri, hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor.
1
SUNDERLAND 'TIL I DIE

Bu belgesel dizisi, İngiliz futbol kulübü Sunderland'i Premier Lig'den küme düştükten sonra toparlanmaya çalıştığı 2 sezon boyunca takip ediyor.